Omorovicza

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. február 6.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online

Az Ásványi Korrektor krémes állagával és hosszantartó fedésével optimális választás a tökéletes alapozás elkészítéséhez. A mindennapi bőrápolás befejező lépéseként kezeli a bőrt; a C- és E-vitaminok javítják a bőrtónust és fokozzák a kollagén termelődését.

2 árnyalatban kapható: Ivory és Beige

Cseniko

2019. február 10.

Up.: Rájöttem az ő titkára is! Nem használható magában mint a La M, csak púder alá és csakis alá, utána már semmi korrigálás.!
Így szépen teszi a folgát, de nekem így nem elég praktikus, ezért akcióban újravettem az említett másikat, mert az csak önmagában is szépen teljesít.
El fogom használni az Omorovicza korrektort is, de újravenni nem fogom.

12.02. Nem kisebb feladat elé állítottam, mint megállnia a helyét a kifogyóban lévő La M. korrektorom után.

Sajnálatos módon azt a minőséget és eredményt nem tudja hozni, bár tény és való, hogy ő ...törné a nyelvem azt mondani, hogy olcsóbb...kedvezőbb árú.
Alapára 15.000 ft, én Black Friday akcióban szereztem be, 10.500 ft-ért.
(La M-t tavasszal vettem akcióban 22.500 helyett 18e ft -ért és várakozáson felül teljesített.)

Két színben kapható, a világos Beige és a nagyon világos Ivory mindössze a két opció. Én szőke vagyok, világos bőrrel, télre nagyjából megfelel a Beige árnyalat, de nyárra boritékolható, hogy túl világos lesz.

Finoman krémes, ujjbeggyel könnyen eloszlatható, de sajnálatos módon néhány órával később a szem alatti kis redőkben összeáll. Pigmentfoltjaimra igyekszem használni és valahogy nem akar teljesen egybeolvadni a bőrrel az arc egyéb területein sem.
Valahogy vékonyabb-vizesebb a La M-hez képest, így nem tartós a fedése és hiányzik egy harmadik, sötétedd árnyalat is!
Mivel összetevőiben és hatásában sok szépet ígér, legyen egy közepes, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

El fogom használni az Omorovicza korrektort is, de újravenni nem fogom.

Alapára 15.000 ft, én Black Friday akcióban szereztem be, 10.500 ft-ért.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.