Omorovicza

Ár:   €360   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Omorovicza szalon, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hermione, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   €360
Lelőhely:   Omorovicza szalon, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kék Gyémánt Esszencia

Használata során a fakó arcbőr ragyogóbbá válik, bőrünk megújul és feszesebb lesz. A termék gyémántot is tartalmaz.

Janlei

2020. február 4.

Nekem az abszolut kedvenc, mindent visz. Mintám volt/van belőle, a rendeléseim mellé mindig ezt kérem a választható mintàk közül. Bárcsak egyszer megvehetnèm a teljes kiszerelést. Brutálisan gyorsan felszívódik, és utána olyan érzés mintha selyemmel borítottàk volna a bőrömet. Egyenletes lesz, puha, és láthatóan szebb, nem kell utána alapozó az tuti! Nekem ezerszebb jobb mint egy klasszikus hidratáló krém, ez mellè arra már nincs szükség. Nem zsírosít, nem tömít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Hiuz

2019. szeptember 28.

Mintát próbáltam, ez volt életem első esszenciája. Beleszerettem. Míg a Királynő Permettől többet vártam, ezzel kapcsolatban nem volt semmiféle várakozásom. Nagyon kevés elég, szinte vízszerű, az illata nagyon friss, talán picit férfias, de nekem nagyon tetszett, eszméletlen gyorsan eltűnt az arcbőrömön, és jó tapintású volt utána. Valószínű ebből a termékből soha nem lesz rendes kiszerelésem az ára miatt, de időnként 1-1 rendelésnél biztos hogy kérni fogom ezt a mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

2015. március 17.

2 ml-s mintát használtam el, ez kb. egy hétre volt elég úgy, hogy esténként használtam. Víznél sűrűbb, de elég folyékony állagú szérum, nagyon kevés, 1-2 csepp is jól eloszlatható, nagyon gyorsan beszívódik, illetve igazából olyan érzés, mintha megszáradna, de nem ragacsos érzés, kellemes. Az utána rákent krémmel/olajjal együttműködik, nem kukacosodik. Hatásáról nem tudok mit írni, mert semmilyen hatást nem tapasztaltam. Azért egy hét után a legtöbb szérum már valamiféle eredményt produkál, ez semmit. Nem csak az ára miatt nem venném meg, ha simán ki tudnék fizetni ennyit egy szérumért akkor is mást választanék ebből az árkategóriából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Peptidek: Acetyl Pentapeptide-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak