Omorovicza

Ár:   37 000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cseniko, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   37 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nyak és a dekoltázs bőre vékonyabb, kevésbé hidratált és sokkal inkább ki van téve a környezeti hatásoknak. A kellemes illatú és gazdag textúrájú krém tálplálja és mélyen hidratálja, emellett kisimítja, feltölti és feszesíti a nyak és a dekoltázs érzékeny bőrét. A bőr rugalmasssága javul, az arcvonal kontúrosabbá válik, a finom ráncok kisimulnak a nyakon és a dekoltázson.

Cseniko

2019. május 3.

Travel size méretben vásároltam meg, szívesen el is használtam, rendben is volt.

Az őszínte véleményem az, hogy nincs szükség külön nyak ápolóra( ahogy a vicc is tartja: férfiaknak: 8 in 1 -sampon-arcápoló-kárpittisztító....nőknek: ezt a terméket külön az ön bal könyökére fejlesztettük....🤣)

De amiért nagyon hálás vagyok, hogy felhívta a figyelmem, hogy igenis napi szinten ápolnom kell a nyak és a dekoltázs érzékeny bőrét figyelmesebben mint eddig!
34 éves vagyok, Omorovicza rutinom van több mint 1 éve, de korábban a nyak és dekoltázs inkább a testápolóból kapott, vagy ha arcápolásból maradt felesleg az ujjaimon, viszont azóta, hogy ez (az amúgy teljesen jó) nyakápoló elfogyott, a nappali és éjszakai krémemmel ápolom ezeket a területeket. Szépen beütögetem és látom is a pozitív változást, bàr nyilvàn a korom okán még semmi vészes, de így (reményeim szerint) sokáig nem is lesz!

Maga a krém picit vékonyabb mint az Omorovicza vajas éjszakai kréme, könnyen beszívódik, nappali használatra, ill. fiatalabbaknak éjszakára is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.