Omorovicza

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szemkrémek

A stressz és a környezeti hatások megviselhetik a szemkörnyék érzékeny bőrét. Ez a hidratáló szemránckrém segít feltölteni a ráncokat és feszesíti a szem kontúrt, valamint felfrissíti a fáradt szemet. Seígt csökkenteni a szemkörnyéki duzzanatot és a sötét karikákat.

BTLaura

2020. január 19.

Csak ismételni tudom az előttem lévőket. Könnyű, géles állagú, uborka illatú, ami az illatos krémektől elszokott orromnak néha már sok volt. Kiadós, mert egy fél pumpányi elég alkalmanként. Alap hidratálónak elég, nincs benne extra. A sminkek nagy részével is működött. Mutatós üveg, de az alján rengeteg termék marad, amit éppen a kiszerelés miatt lehetetlen kinyerni, plusz a pumpa hátránya, hogy beszárad a nyílása és elsőre sokszor egy megkeményedett csomó jön csak ki. Elfogyott és eszemben sincs újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

idaobi

2019. július 14.

Imàdom az illatát, mintha friss uborka lenne. Jól hidratál és nagyon könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Ár érték arányban nagyon nincs egyensúlyban. Brutál drága és csak hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

hopihe11

2019. június 9.

Ajándékba kaptam, elhasználom. Nyárra ideális, nagyon könnyű, szinte géles állagú krém, a többi évszakban nekem nagyon kevés lenne. Uborka illata van:). Az én bőröm hamar beissza, jól hidratál. Pènzt (főleg nem az árát) nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Uglyduck

2019. április 17.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez egy nagyon kellemes, könnyed, frissítő krém, jó rá sminkelni, kevés is elég belőle. Én azért adok csak 4 pontot (bár rajongok a márkáért), mert a hidratáló hatását egyszerűen kevésnek érzem, de el tudom képzelni, hogy az enyémnél kevésbé érett (azaz fiatalabb) bőrön jól működik, szóval talán nem a krém hibája, hanem én választottam rosszul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Cseniko

2019. február 8.

Up.: Már majdnem elhasználtam az egész üvegcsével. 3 hónapra lehet beosztani, ha egy teljes pumpálást oszlatok el a két szemem körül reggeli és esti arctisztítás után is).
Ez a mennyiség amúgy nem spórolós, inkább kiadós.

Sajnos nem lettem vele elégedettebb. Nagyon kellemes illatra és állagra is, de nekem már kevés(34). Első szemránckrémnek javasolnám fiataloknak, mert hűsítő, friss uborka illatú, kezdődő ráncocskákkal elbánik, szépen beszívódik, de 30 éves kortól valami tartalmasabb kell.

Nem fogom újra vásárolni, a Gold eye liftet fogom beszerezni, mert az a termékminták alapján bejött!

11.26. Sajnos nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Pozitívumok:
Szépen hidratálja a szem körüli érzékeny bőrt, rendben fel is szívódik.
A kezdődő mimikai ráncaimat kisimítja, úgy ahogy a puffadást is leviszi...

Viszont:
Hónapok óta kialvatlan vagyok és a lila karikáimmal (ígérete ellenére) sajnos nem tud elbánni! 😢

Ha ki tudnám magam alaposan aludni 5 csillagos krém lehetne, kellemes az állaga és imádom a friss uborka illatát, de így...plusz figyelembe véve, hogy 15 ml 32.500 Ft... csak egy erős közepes.

Aki nem küzd sötét karikákkal annak bátran ajánlom, én meg tesztelésre fogom a gold eye lift-et..

Up: 4db 2ml -es minta alapján nyilatkoztam, de most Black friday 30% kedvezmény okán adtam egy esélyt és megrendeltem a teljes kiszerelést. Ha tapasztalok változást jelezni fogom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Ez a mennyiség amúgy nem spórolós, inkább kiadós.

11.26. Sajnos nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Pozitívumok:
Szépen hidratálja a szem körüli érzékeny bőrt, rendben fel is szívódik.
A kezdődő mimikai ráncaimat kisimítja, úgy ahogy a puffadást is leviszi...

Viszont:

erika0325

2013. szeptember 24.

Elhasználtam, mert drága...ennyi. Könnyű krém, kellemes használni. Volt már jobb krémem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Mannitol

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0