Omorovicza

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. július 7.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hűsítő gél krém zsíros és kombinált bőrre. Szabályozza a faggyútermelést és fénylő arcbőrt.

Gyorsan beszívódik, hosszantartó hidratálást biztosít.

Csökkenti a pórusok méretét, a finom vonalakat és ráncokat.

Ár: 28000 , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Bontatlan dobozában, díszcsomagolásban, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után postázom

szandi08

2020. június 13.

Számomra ez a csoda krém. Olyan krémmel még nem találkoztam, ami tényleg egy este alatt rendberakja az arcomat. És nem csak egy réteget hagy az arcon, valóban rendbe teszi a kiszáradt arcbőrt. Gyorsan beszívódik, szerintem kellemes termál illata van. Egyedül az ára húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

thepinkpanther

2019. december 11.

Számomra a tökéletes nappali krém: hamar beszívódik, nem ragad, T-vonalban egész nap mattít, egységesíti a bőrt, a finom mimikai ráncokat is halványítja. Az illatát én speciel kedvelem, a pumpája és az üvege miatt szerintem a lehető legjobb, leghigiénikusabb csomagolást kapta. Omorovicza termékben eddig még nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Zsuzsi216

2019. november 29.

Nagyon tetszik a krém. Egy nagyon kellemes formulájú termék, ami könnyen beszívódik. Nem vagyok egy levendula-fan, de kifejezetten tetszik az illata.
A bőrömet inkább kombináltnak mondanám, nem kifejezetten zsíros.
Talán valóban csökkenti a faggyútermelést. Ráncaim még nincsenek, de a megelőzésben hiszek, ezért erre is megfelelő számomra.
Én összességében nagyon szeretem és bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

A bőrömet inkább kombináltnak mondanám, nem kifejezetten zsíros.
Én összességében nagyon szeretem és bátran ajánlom mindenkinek.

oaxaca

2019. március 13.

Nagyon finom levendulás illata van és ez az egyetlen krém, ami betartja azt amit ígér. A bőröm nem csillog nap közben, a pórusaim kisebbek lesznek és a bőröm is őrült puha. Én is boxban kaptam meg, de ha elfogy biztos, hogy újra veszem. Hihetetlenül jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

MakeupMarket

2018. december 12.

Ez az első Omorovicza termékem, amit próbálgatok, 30ml-es kiszerelésben jutottam hozzá. Az üveg higiénikus és szép, semmi baj nincs vele. Szeretném én is megragadni a szót és kiemelni, hogy büdös :D Illetve hogy olyan.... zavaró a szaga számomra.... mintha a kénes termálvíz keveredne valami citrusos akármivel, de elég fura.
Hűsíteni nem hűsít és nem vettem észre, hogy mattítana vagy a pórusokkal művelne bármit is. Az állaga kicsit hígabb, könnyen felszívódik és viszonylag hidratál szerintem.
Nálam jelenleg a "nem árt, nem használ" kategória, de nem vetem el egyből a márkát, mindenképpen ki fogok még néhány krémet próbálni, mielőtt magvasabb következtetéseket vonok le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Kremcica

2018. október 9.

Abszolút minőségi kívül-belül. Nem túl zsíros, de kellően hidratáló. De és nálam ez egy nagy de, iszonyatosan büdös. Gyógynövényesen levendulás "nyanyaszagú" valami ami rajtam még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Cseniko

2018. június 24.

Három hete használom az alapvetően normál, enyhén érzékeny bőrömre, amin már kezdődő mimikai ráncok vannak.
Megvettem a ragyogó hidratáló krémet is, de a nyárra való tekintettel sok volt a bőrömnek, a T zónám kifényesedett, főleg miután fényvédőztem is a tetejére, ez a krém viszont szuperül lehúzott minden csillogást, összehúzza a pórusaimat, a bőröm feszes, de kellően hidratált.

Egyenlőre maximálisan elégedett vagyok.
Használom a márka habzó arclemosóját, arcradírját és az éjszakai krémét is.

Mix&Match Travel boxban vettem meg a krémet a hivatalos oldalrol, így 18.500 ft-ért 3 terméket tudtok vásárolni. ( Sztem így éri csak meg anyagilag.)
30 ml-es gyönyörű pumpás üveges a kiszerelés, ezáltal jól adagolható, nem kell felnyitogatni, nem érintkezik a krém oxigénnel és nem kell spatulával nyúlni bele, így tartósan, tisztán megmaradnak a hatóanyagok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Egyenlőre maximálisan elégedett vagyok.
Használom a márka habzó arclemosóját, arcradírját és az éjszakai krémét is.

hanita

2016. április 14.

Kíváncsiságból használom, mert része volt egy Omorovicza boxnak. Az én tulajdonom 20 ml-es, műanyag vákumos csőtubus, jól adagolható pumpával. Kicsi, praktikus, higiénikus, utazáshoz hibátlan kiszerelés, amivel nem jár pocsékolás.
Nem igazán tudom hova rakni ezt a gyorsan felszívodó krémet, bár igaz hogy nekem nagyjából normál bőröm van, csupán az orrom fényesedik ki órák elteltével. Ettől a krémtől sokkal hamarabb elkezd az egész T vonalam nehézkes érzetűvé válni. Mintha egy szilárd viaszréteg lenne rajta, amitől egy érett sajtnak érzem magam. Az orcáimon felkenés után kb. egy órán át ragacsos érzetet hagy, amire elképzelhető hogy jó lehet sminkelni, amit én még nem tettem meg a fényvédő lépés miatt. Nagyon erős gyógynövényes szaga van, a számomra kellemetlen kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

bobekecske

2014. július 7.

Én kedvezményes árun jutottam hozzá, így nagyon szeretem és elégedett vagyok vele, el fogom használni - és úgy érzem, sokáig ki fog tartani. Azonban a "valós" áráért nem venném újra, ezt fontosnak tartom megjegyezni. Annyival nem tud többet ez a krém (és egyelőre saját tapasztalatom szerint semmilyen krém ára önmagában nem lesz garancia arra, hogy megfelel a vevő bőrének).
Valóban gyorsan beszívódik és mattít - egy darabig. Azért nekem továbbra is szükségem van a mattító primer-re, vagy púderre.
A csomagolása higiénikus és szép, a pumpával jól adagolható a kívánt mennyiség. Utazásra persze nem igazán alkalmas a nehéz és törékeny üveg miatt.
Picit gyögynövényes (talán levendulás) illata van: kellemes, hamar elszáll, de nem biztos, hogy mindenki örlni fog a termék illatosításának. Érzékeny bőrön el tudom képzelni, hogy ez némi irritációt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Phospholipids

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.