Omorovicza

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eeniko, Módosítva: 2019. február 11.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Reggelente és esténként is használható arcolaj. Gazdagon hidratálja bőrét, mégis hamar felszívódik. Természetesen illatosított mimózával, keveréke értékes kivonatokat tartalmaz, hidratálja és feltölti a ráncokat.

Cseniko

2019. május 14.

2018. 11.: Ahh imádom😍
Csak éjszakára használom. A megtisztított bőrömre először Omoressence kerül, utána akár simán ebből 5 csepp és szuperül be is szívódik!

Illata igazán kellemes, nem a sokak által nehezményezett iszap, vagy gyógynövény illat(,bár én azokat a termékeiket is szívesen használom, engem nem zavar.)

Ahogy kitapasztaltam az a legjobb, ha a Revizalizáló Éjszakai krémhez keverek 3 cseppet és együtt masszírozom be a bőrömbe! Régóta használom az éjszakai krémet és nálam nagyon gyorsan fogy, így viszont úgy tudom beosztani, hogy közben még gazdagabban hidratált az arcom! 🤗

Nagyon szívesen ajánlom, 5 plusz egy csillag🤩

Up.: eljött a tavasz és kicsit sok most az arcbőrömnek, viszont elfogyott a nyak ápolóm, így remek új felhasználási területet találtam neki! A kézfejemre-ujjaim végére csepegtetem és az áll alatti kritikus területbe ütögetem, majd vékonyan a nyakam és a dekoltázsom, a maradékot pedig a körömágyaimba masszírozom!
Még mindíg van benne, de ha elfogy mindenképp újra vásárolom!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

2018. 11.: Ahh imádom😍

Nagyon szívesen ajánlom, 5 plusz egy csillag🤩

Még mindíg van benne, de ha elfogy mindenképp újra vásárolom!😊

Mangoka

2017. december 12.

A Ragyogó Hidratáló Krémmel együtt használom és egy álom, nagyon finom tőlük a bőröm.
Télen extra hidratálásra van szükségem és ez a páros megadja ezt egész napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Télen extra hidratálásra van szükségem és ez a páros megadja ezt egész napra.

TestedOnHumans

2017. január 26.

Egyszerűen csodálatos, nagyon szeretem, már csak ezt használom éjszakai krémnek. Egyáltalán nem hagy olajos érzést a bőrön, ellenben remekül hidratál, kisimítja az arcomat. Az illatát is szeretem, minden Omorovicza termékről a tisztaság jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

mate

2016. december 5.

Most kezdtem el meg csak hasznalni,de eddig nagyon tetszik. Hamar beszivodik,ami olajnal nagyon fontos. Finom,szolid illata van. Ejszakai kremet hasznalok fole. Megelolegezem neki az 5*-ot,de majd jovok vissza update-elni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.