Omorovicza

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. június 5.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Mélyen hidratálja és táplálja a száraz és érzékeny bőrt, amelynek egész napos, állandó hidratálásra van szüksége.

• A benne található almapektin és szilvamagolaj hosszan tartó hidratálást biztosít, és visszaállítja a bőr rugalmasságát.
  • Rubinkristály tartalma elrejti a finomabb ráncokat és tökéletlenségeket.
  • Az Omorovicza kifejlesztette a Healing Concentrate™ rendszert, mely lehetővé teszi a budapesti gyógyvízből származó ásványi anyagok optimális felszívódását az epidermisz mélyebb rétegeiben a puhább, simább, fiatalosabb bőrért.

Uglyduck

2019. július 3.

Számomra alap krém, télre feltétlenül kell, nyáron csak heti pár alkalommal használom (éjszakára). Nagyon kellemes illata van, gyorsan felszívódik, a kiszerelés gyönyörű és praktikus, ahogy a márkától megszoktuk. Ha pár hétig csak ezt használom (reggel-este), akkor sokkal feltöltöttebb, ruganyosabb a bőröm, mint amikor keverem mással.

UPDATE:
2 éve használom a terméket, és most először fordult elő, hogy hiába nyomkodtam a pumpát, az utolsó szűk 1 cm krém nem akart kijönni az üveg aljáról. Letekertem a pumpát és meglepődve láttam, hogy az Omorovicza már nem használja a korábban megszokott kis vákumos zacskót az üvegen belül, aminek segítségével a termék 99%-a kinyerhető az üvegből (bocs, tutira nem ez a rendes neve, hogy vákumos zacskó :-), de biztosan tudjátok, miről beszélek).
Elővettem a szekrényből az utánpótlást, és az is ilyen. _Undorítónak_ tartom, mikor egy luxusmárka elkezd ilyeneken spórolni (miközben az árat azért emeli). Emiatt most levonok egy csillagot, a már megvásárolt üveget el fogom használni, de nem kizárt, hogy közben más után fogok keresgélni. Nagy nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

UPDATE:

Cseniko

2019. január 12.

06.23 Omorovicza éjszakai krémét használom hónapok óta, mivel nagyon elégedett vagyok vele beruháztam szépen sorban a márka többi termékére is.

Az én normál-kissé vízhiányos-enyhén érzékeny bőrömnek ez a nappali krém így nyárra túl sok, nem tud teljesen felszívódni, T zónában csillog tőle a bőröm, így félretettem a hűvösebb hónapokra és váltottam a kiegyensúlyozó hidratálójára ami viszont tökéletesen megfelel a jelenlegi elvárásaimnak.

A terméket 30ml -es kiszerelésben vettem meg, praktikus és higiénikus pumpás adagolóval szerelt és a gyönyörü homokfújt üveg igazi éke a fürdőszobának!

Egyenlőre nekem 3,5 csillag, ha hűvösben jobban teljesít jövök update-elni!

12.01Up.: Megjöttek a mínuszok és azt kell mondjam remek, 5 csillagos nappali krém lett belőle.🤗
Amennyire nem tudtam vele nyáron mit kezdeni, olyan jó szolgálatot tesz most, (a kiegyensúlyozó hidratálót pedig félretettem ahogy jöttek az első hűvös napok)! Nagyon gazdaságos, igazán kevés kell belőle és a pumpás üveggel ez remekül szabályozható!

Normál-száraz, vízhiányos bőrre szívesen ajánlom, elsősorban a hűvös hónapokra.

Up.: Majdnem elfogyott, de már megvan belőle az utánpótlás. 1 pumpálásnyi Oxygen Boosterrel összekeverve igazán megszerettem. Előtte pedig az Omoressence-t használom.
Csak travel size-ban érdemes megvásárolni, (bár 30 ml az 50 helyett , de 3db termék kerül 18.500Ft-ba, az 1db 35.000Ft ellenében! )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Egyenlőre nekem 3,5 csillag, ha hűvösben jobban teljesít jövök update-elni!

Normál-száraz, vízhiányos bőrre szívesen ajánlom, elsősorban a hűvös hónapokra.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Phospholipids

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.