Omorovicza

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo95, az összetevőket feltöltötte: Cseniko, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a gazdag és tápláló testápoló hidratálja bőrt, segít visszaállítani a rugalmasságát, valamint véd a káros környezeti hatásoktól.

Omorovicza Test Krém - 200ml - Új
Ár: 14000 Ft (postaköltséggel) , Eladó: Hajnal22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával (ajánlottan) vagy foxposttal küldöm

Cseniko

2018. december 22.

Nagyon vágytam erre a testápolóra, de természetesen hezitáltam, hogy 25.000 Ft-ot megérhet -e egy 200 ml -es testkrém....ráadásul nem pumpás, hanem tégelyes a kiszerelése amit én nem kedvelek.

Black friday -30% -os akcióban lecsaptam rá és nagy reményeket tápláltam, amiket nem váltott be maradéktalanul.😥

Hófehér, kellemes állagú, könnyen kenhető, szépen beszívódó krém, (számomra) rettenetes illattal!
A honlap szerint felkenéskor kellemes-semleges illatú, amiben a keserű narancs és a vanília-mandula illat fedezhető fel...nekem ebből maximum a keserű ami megvan...nem az (általam kedvelt) Omoroviczára jellemző gyógynövényes illat, de még véletlenül sem mandula vagy vanília.
Szerencsére hamar elillan.

Nekem hűvös időszakban brutálisan kicserepesedik a lábszáram, ezzel nem birkózik meg egykönnyen. Naponta reggel-este kennem kell és így megfelelő szinten tartja, de erre egy sokkal olcsóbb testápoló is képes.

A feszesítő testolajukat ellenben nagyon jó szívvel ajánlom, az 5+5 csillag!!! Abból már a 3. travelsize-t fogom kezdeni!

Kitapasztaltam a megfelelő alkalmazást: fürdés/zuhany után a sarkam, lábszáram, térdem és könyökeim kenem a krémmel, onnan eloszlatom a felesleget, majd az olajjal a combokat, popót és a felkarokat dörzsölöm be!
Mellkasra-nyakra használom a feszesítő nyakkrémet, az is újravevős lesz nálam, de ez bizonyosan nem.

Az oldalon ajánlják, hogy a krémbe keverjünk néhány cseppet a feszesítő testolajból, nekem az nem vált be, csak a fent említett verzió. Nem rossz nem rossz, de a pénzemért többet ..sokkal többet vártam! 3,5 csillag!

Megosztom az összetevők listáját, mert még nem került feltöltésre:

MINDEN ÖSSZETEVŐ
Aqua (Hungarian Thermal Water), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Cetearyl Ethylhexanoate, Stearyl Heptanoate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Cera Alba (Beeswax), Sorbitan Olivate, Phenoxyethanol, Sodium Lactate, Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Boswellia Carterii Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Pectin, Phospholipids, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Szerencsére hamar elillan.

Megosztom az összetevők listáját, mert még nem került feltöltésre:

MINDEN ÖSSZETEVŐ

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Phospholipids

Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.