OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

2013-as téli limiált kiadás

Illatos kézkrém juice antioxidánssal, aloe verával, avokádóval, C vitaminnal. Úgy megalkotva, hogy szomjazó bőrödnek legyen üdítője.

Kiszerelés: 30 vagy 200 ml

bernikrém

2014. december 29.

isteni illat,fantasztikusan hidratál.a kis méret majdnem egy évig kitartott, csak kár hogy nem találok újat:(
egyébként én is köki müllerben vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

egyébként én is köki müllerben vettem

Lyanna

2014. február 21.

A Müllerben láttam meg még karácsony előtt, természetesen nem lehetett otthagyni: kis méret, szép szín, megnyerő illat és a tesztert kipróbálva hatásosnak is bizonyult, képes volt az árát is elfeledtetni az ember lányával. :) Rendszeres használat után azonban kiderült, hogy nem hidratál rendesen. Miután beszívódik, kis ideig puha marad a kezem, de utána ugyanolyan száraz, mint előtte volt. Ha újra bekenem, ugyanez ismétlődik. :/ Akinek a hidratálás az elsődleges cél, és nem a jó illatú kéz, az semmiképpen se ezt a krémet válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Belkitt

2014. január 19.

Tesztert próbáltam ki tőlük, nekem akkor nagyon tetszett, kellemes illat és gyorsan beszivodott! Én megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

szabojevszky

2014. január 14.

Az illata csodás, de nem ér semmit. A kezem még szárazabb volt mikor bekentem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

ceanne

2014. január 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, maximálisan egyetértek sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, maximálisan egyetértek sajnos :(

svivko

2013. december 19.

És pedig én rögtön kettőt is vettem belőle. :/
A pozitívumai között ott van a mennyei fahéjas almmás-gyömbéres-bogyósgyümölcsös illat, ami vagy egy órán át is érezhető, az, hogy nagyon pici mennyiség is elég belőle, és tényleg gyorsan beszívódik, selymes érzetet hagyva maga után.
Pont emiatt negatívum, hogy vezetés előtt rögtön nem ajánlanám, hisz a sok szilikon miatt nagyon csúszkás lesz a kezünk, és bekenés után 1 órával talán még szárazabb a kezünk mint előtte volt. De nem csak mancson, testen sem műkszik. Kipróbáltam, elég kellemetlen volt. :(
Szóval, apró fancységnek a tatyóba tök jó, de hogy hasznos lenne, vagy hogy megérné a pénzt (595/ 30 ml) azt nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

És pedig én rögtön kettőt is vettem belőle. :/

wishes

2013. december 19.

Pár napja tették ki a Müllerekben, én persze mint gyöngytyúk a... Rózsaszín, finom illatú és nagyon picike, persze, hogy kellett :)
Amikor bekenem vele a kezem, hamar beszívódik és nagyon puhának érzem a bőrömet, a száraz részek is hidratáltnak tűnnek tőle, de sajna csalóka a hatás, mert csak kis ideig marad ilyen a kezem, aztán pár óra, és mintha be sem kentem volna.
Táskába dobálni tökéletes, napközben el lehet vele kenegetni, de távolról sem csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate