OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tubusba zárt köröm és körömbőr ápoló. Nélkülözhetetlen hidratáló anyagokat, e-vitamint, avokádó, napraforgó, szezám olajakat tartalmazó készítmény.

Kiszerelés: 7.5 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jkrisztie2

2018. május 15.

Még eMAGról rendeltem black friday akcióban. Szépen ápolja a körömbőrt, illata kellemes, de óvatosan kell a tubust nyomni, nehogy sok jöjjön ki egyszerre. Alapára nagyon magas, akcióban megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

orchidea8627

2014. január 25.

Drága... :( De az olaj maga hatásos és ez a kiszerelés verhetetlen napközbeni gyors használatra. Igazából keresgéltem hogy van-e más márkának ilyen csomagolásban körömágybőr ápoló olaja kedvezőbb áron de nem találtam. Ha valaki tud ilyet, szóljon. :)
Azért megkapja az öt csillagot mert az olaj maga jól hidratál és nem túl sűrű, zsíros, hamar beszívódik és amint már említettem a csomagolás szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Tvylvis

2014. január 24.

Én is elhasználtam egy tubussal, nagyon hatásos, és nagyon jó a kiszerelés, de nem a legolcsóbb.
Kedves orchidea8627, én alternatívaként az ebay-ről rendeltem ilyen csavargatós körömolajat, (a márka valami YF), és 10 tollnagyságú, tekerős kis csoda került olyan 12 dollárba. Az összetevői ezeknek sem rosszabbak, érdemes körülnézni. Nagyon szeretem őket, mert a lakkozott köröm mellett és szépen, pacsmagolás nélkül lehet használni őket.
Az OPI terméke az ára miatt 4 pont, nem volt olyan szinten kiemelkedő. Az OPI lakkoknak amúgy a szerelmese vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

lhekszi

2013. augusztus 27.

Nem rossz termék,a feladatát teljesen jól ellátja,illetve nekem tetszik ez a kialakítás,jobban mint a körömlakkos üveg forma.Egyetlen hátránya,hogy nem látom,hogy mennyi van még benne és érezni se nagyon lehet,az olaj,ami benne van,nem nyom egy nagy súlyt:) Illetve OPI-hoz hűen az ára se kimondottan olcsó(Douglesba vettem ott 3000HUF volt),de nem sajnáltam rá a pénzt,bár nem biztos,hogy újravásárolnám,lehet próbálkoznék más márkáknál is. De szépen helyre tette a körmöm körüli bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocotrienols, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocotrienols, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Methylparaben i I ta I par 0 0