OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online

Ár: 1500 , Eladó: ildi74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lina14

2021. január 4.

En a Dulce de Leche arnyalatot szereztem meg, ami egy gyonyoru nude, nem tul sotet, nem tul vilagos. 1 vastag retegben fed, gyrsan szarad es fenyesre. Hatalmas az uvege, szinte biztosan elobb fog besurusodni, mint hogy el tudnam hasznalni.
Update: Megvettem a Suzi - The first lady of nails árnyalatot is, ami egy sötét khaki. sajnos ezt nagyon fel kell rázni, mert eléggé elszeparálódik és foltos lesz a körmön. Ezt leszámítva a formula ugyanolyan király, mint a másiké.
Update 2: megszereztem a Suzi-san climbs Fuji-san árnyalatot is ami leginkább egy nagyon zöldes türkiz. Nagyon szép és ez is kiváló állagú és fedésű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

MesMess

2020. július 5.

Szerintem a legjobb körömlakk. Kb. 10 különbözô színt vettem már belôle, jòl fednek, gyorsan száradnak, 1 rétegben is, de èn azért kettôt szoktam plusz fedôlakk. Nem pattog, nem cserepesedik be, szép színei vannak, 4-5 napig marad simán. Àra elég hùzós, de megéri. Az ecsete szerintem az egzik legjobb. Hasonló árban a Sally Hansen kevésbé vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

laregina

2020. április 21.

Szerintem is a legjobb koromlakk, sokfajtat kiprobaltam mar. Szepek a szinei is, szepen terulnek, nem csikos.
Hetente lakkozom a kormomet de 5 napig siman fent van hiba nelkul! Opi alap es fedolakkot is hasznalok. Egyertelmuen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Yeticica

2019. december 16.

Sajnos nekem sem valt be ugy, mint szerettem volna. Kb 10 eve egy kormos ismerosom odaig volt erte meg vissza, o ajanlotta az akkor meg szamomra ismeretlen markat. (Akkor meg joval dragabb volt a hagyomanyos, deigerias felhozatalnal).
Most 2 is van itthon , de regota csak tologatom jobbra-balra mert nem szeretem. A szinei csodasak, de en az ecsettol sem dobok hatast, es a tartossaga termeszetes kormokon fajdalmasan csapnivalo. (Sweet heart ill Opi red szineim vannak). Hat, olyan kozepeske (mert a szinei valoban gyonyoruek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

ZemanTimi

2019. július 16.

A legjobb körömlakk amit csak kapni lehet.Csodás színek és nagyon tartós!Könnyű vele dolgozni.Szépen fed.Minden elvárásnak maximálisan megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Annai

2019. június 26.

Nekem egy világos rózsaszín árnyalatom van. Alapozólakk, két réteg színes lakk, majd fedőlakkal használtam. (Szintén Opi-t) Nálam semmivel sem tudott jobbat mint egy 1500ft-os lakk, sőt, kevesebbet. 2-3 nap után kenhettem újra, mert itt-ott lepattogzott. Az alapozó és fedőlakkja sokkal tartósabban működött ha egy Maxfactor, vagy L'oreal színes lakkal alkalmaztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

hadri

2019. március 8.

Nagyon csalódott vagyok :( Ez a legdrágább körömlakkom, de maximum 2 napig bírja és lepattog. Egy Essence vagy Catrice lakk, ami sokkal-sokkal olcsóbb simán bírja 5 napig a körmömön. Totális pénzkidobásnak érzem, csak a nevet kellett megfizetni, a lakk tartóssága csapnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kicsispenot

2019. február 6.

Pozitívum a nagy színskála, gyönyörű árnyalatok vannak, de 3 nap utan lepattog, oriasi a kiszereles es a vege mar besurusodik. Minőségben nem nyujtott nekem tobbet mint pl az essence vagy barmi mas. Nem vennek ilyet megegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

kittikasznar

2018. december 14.

Könnyű felvinni,nagyon tartós! Nekem a piros a kedvencem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Könnyű felvinni,nagyon tartós! Nekem a piros a kedvencem :)

saraanna

2018. december 12.

Egyértelműen a legjobb körömlakk. Meglepően híg elsőre, és sokszor kell a két réteg, de azzal tökéletes. Fedőlakkot másfélét kenek rá, azzal is olyan lesz, mint a beton, de a sajátjával még olyanabb.
(offtopic de:) Sokszor azon is múlik, hogy meddig marad meg bármilyen körömlakk, hogy milyen alap + fedőt tettünk rá, mennyire volt zsíros a körmünk, mennyire hosszú a köröm, hogy teltek a napjaink, és a végét is lezártuk-e rendesen mindenhol, hogy ne pattogjon föl. Szerintem néha a véletlen miatt tartanak páran egy körömlakkot rossznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)