OPI

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2021. november 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 800 Ft / db (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 1-2 alkalommal használtak, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem!)
Ár: ajándék , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 1-szer használt, kipróbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Allee, Budaörs

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

urania24

2022. június 9.

Wow le vagyok nyűgözve! Kicsit hígabb, mint gondoltam de csodásan terül! Tényleg gél lakk hatás. Eddig géllakkot használtam de muszáj szünetet tartanom és kerestem az "igazit" körömlakkban - szerintem megtaláltam. A színválaszték is fantasztikus, végre találtam türkizeket. Miért mindig a drága cuccok válnak be?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

széva

2022. február 7.

Suzi's Shoes árnyalatom van. Szeretem ezt a piros színt télen és ritkán tudom elkapni az árnyalatot, hogy még a minősége is jó legyen. Csupán ezért adtam ki érte ennyit. Hosszú távon meglátjuk milyen lesz eddig jól teljesít, alig látok kopást pedig igénybe van véve rendesen. . Azért majd szétnézek hol lehet olcsóbban hozzá jutni, mert ez egy meglátni és megszeretni vásárlás volt ,de ezután már tudom ez az a szín. Sajnos ezt online nem lehet így elkapni.

Még vettem két másik színt. Piros árnyalat mind kettő. Elkapott a gépszíj . Az én körmeim mostanába elég törékenyek, ha már harmadik napja van rajta a lakk le kell mosni mert ahogy keményedik szárad azzal együtt is törik. Mióta ezt használom tovább bírja ez által jobban is növekszik a körmöm mivel minden lakkozásnál picit formára reszelem. Hát szebbek a körmeim és a körömvégen sem látszik olyan hamar a kopás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 7.

silence

2022. január 30.

Az Essie lakkok mellett másik nagy kedvenceim ezek az OPI körömlakkok, 30 db felett van a készletem belőlük is.
Széles színválaszték, különböző csillámos és texturált díszítőlakkok, limitált kiadású változatok…. stb. Tényleg minden megtalálható a palettájukon, amit csak kívánhatunk….
A legtöbb szín 2 rétegben tökéletesen fed, 1-2 színnél tapasztaltam csupán, hogy elbírják a harmadik réteget is, annak érdekében, hogy makulátlan legyen a végeredmény.
Szeretem az ecsetét, könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni, mire felvihetem rá a fedőlakkot.
Gyönyörű, fényes színei vannak, amik nem veszítik el a fényüket pár nap elteltével sem, a tartóssága is szuper, átlagos házimunka + heti nagytakarítás mellett 1 hétig kopás- és pattogzás nélkül végig kitart, talán 7.-ik napra kezd 1-2 köröm végén picit megkopni…. (1 hétnél tovább nem próbáltam még, hetente újítom a manikűrömet).
Alaplakknak és fedőnek évek óta Essie-t használok, de felbuzdulva az OPI lakkok teljesítményén kedvet kaptam ezek kipróbálására is…
Tényleg nem lehet benne hibát találni, hatalmas 5-ös! ★★★★★

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.

Szeretem az ecsetét, könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni, mire felvihetem rá a fedőlakkot.
Tényleg nem lehet benne hibát találni, hatalmas 5-ös! ★★★★★

Lina14

2021. december 8.

En a Dulce de Leche arnyalatot szereztem meg, ami egy gyonyoru nude, nem tul sotet, nem tul vilagos. 1 vastag retegben fed, gyrsan szarad es fenyesre. Hatalmas az uvege, szinte biztosan elobb fog besurusodni, mint hogy el tudnam hasznalni.

Update: Megvettem a Suzi - The first lady of nails árnyalatot is, ami egy sötét khaki. sajnos ezt nagyon fel kell rázni, mert eléggé elszeparálódik és foltos lesz a körmön. Ezt leszámítva a formula ugyanolyan király, mint a másiké.

Update 2: megszereztem a Suzi-san climbs Fuji-san árnyalatot is ami leginkább egy nagyon zöldes türkiz. Nagyon szép és ez is kiváló állagú és fedésű

Update 3: sun, sea and sand in my pants is meglett, egy igazán erőteljes citromsárga, icipicit narancsos beütés. 2 rteges, szép krémes, egyenletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

noricza

2021. február 27.

Nagyon szeretem a színeit és a minősége is ott van a szeren. Tényleg tartós, szépen lehet dolgozni az ecsettel és gyorsan szárad. Elég drága de teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

MesMess

2020. július 5.

Szerintem a legjobb körömlakk. Kb. 10 különbözô színt vettem már belôle, jòl fednek, gyorsan száradnak, 1 rétegben is, de èn azért kettôt szoktam plusz fedôlakk. Nem pattog, nem cserepesedik be, szép színei vannak, 4-5 napig marad simán. Àra elég hùzós, de megéri. Az ecsete szerintem az egzik legjobb. Hasonló árban a Sally Hansen kevésbé vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

laregina

2020. április 21.

Szerintem is a legjobb koromlakk, sokfajtat kiprobaltam mar. Szepek a szinei is, szepen terulnek, nem csikos.
Hetente lakkozom a kormomet de 5 napig siman fent van hiba nelkul! Opi alap es fedolakkot is hasznalok. Egyertelmuen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Yeticica

2019. december 16.

Sajnos nekem sem valt be ugy, mint szerettem volna. Kb 10 eve egy kormos ismerosom odaig volt erte meg vissza, o ajanlotta az akkor meg szamomra ismeretlen markat. (Akkor meg joval dragabb volt a hagyomanyos, deigerias felhozatalnal).
Most 2 is van itthon , de regota csak tologatom jobbra-balra mert nem szeretem. A szinei csodasak, de en az ecsettol sem dobok hatast, es a tartossaga termeszetes kormokon fajdalmasan csapnivalo. (Sweet heart ill Opi red szineim vannak). Hat, olyan kozepeske (mert a szinei valoban gyonyoruek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

ZemanTimi

2019. július 16.

A legjobb körömlakk amit csak kapni lehet.Csodás színek és nagyon tartós!Könnyű vele dolgozni.Szépen fed.Minden elvárásnak maximálisan megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Annai

2019. június 26.

Nekem egy világos rózsaszín árnyalatom van. Alapozólakk, két réteg színes lakk, majd fedőlakkal használtam. (Szintén Opi-t) Nálam semmivel sem tudott jobbat mint egy 1500ft-os lakk, sőt, kevesebbet. 2-3 nap után kenhettem újra, mert itt-ott lepattogzott. Az alapozó és fedőlakkja sokkal tartósabban működött ha egy Maxfactor, vagy L'oreal színes lakkal alkalmaztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)