OPI

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2021. november 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

OPI Körömlakk (Exotic Birds Do Not Tweet)
Ár: 1500 Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)
OPI Körömlakk (Sprung)
Ár: 1000 Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 2 körmön próbált, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danyadi77

2024. január 1.

Nem szoktam ennyiért körömlakkot venni, de az apple red nagyon szép. Igazából kicsivel érzem tartósabbnak egy átlagos lakknál, a különbség talán az ecset és a felhordás, könnyebben felvihető és szebb lesz az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 1.

asdf27

2022. november 23.

A boltban kipóbáltam, és tényleg nagyon szép a színe, nem gondoltam, hogy körömlakk lehet ilyen fényes, azt hittem, hogy műhype. Sajnálom, hogy nem tartottam meg, de most már mindegy, már nem megyek vissza. :-( A tartósságáról nem tudok mit mondani, mert csak egy pár percig volt fent. Az OPI Hungary oldalán minden szín megtalálható, és olcsóbb, mint a Douglasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 23.

Colormonkey

2022. szeptember 15.

Gyönyörű színei vannak, és nagyon tartós. Nekem 4-5 napig kopás nélkül kitart. Igaz, hogy ehhez kell jó minőségű alap- és fedőlakk is. Az ecsete jó kialakítású, szépen lehet vele dolgozni. Ötcsillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Honeyhair

2022. augusztus 1.

Két árnyalatot is beszereztem legutóbb (From Dusk Til Dune és Quest For Quartz). A színek csodásak, de maga a lakk nem működik. Eleve nem jó az ecset, túl keskeny, ezért sokszor kell végighúzni a köröm felületén. Emellett csíkoz és foltosan terül. Egyszerűen nem jó vele dolgozni. Egy OPI-tól, ezért az árért a legmagasabb szintű élményt és tökéletes eredményt vártam volna. Egyedül az árnyalatok különlegessége miatt kap két csillagot, anélkül egyet adtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

urania24

2022. június 9.

Wow le vagyok nyűgözve! Kicsit hígabb, mint gondoltam de csodásan terül! Tényleg gél lakk hatás. Eddig géllakkot használtam de muszáj szünetet tartanom és kerestem az "igazit" körömlakkban - szerintem megtaláltam. A színválaszték is fantasztikus, végre találtam türkizeket. Miért mindig a drága cuccok válnak be?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

széva

Korcsoport: >54
2022. február 7.

Suzi's Shoes árnyalatom van. Szeretem ezt a piros színt télen és ritkán tudom elkapni az árnyalatot, hogy még a minősége is jó legyen. Csupán ezért adtam ki érte ennyit. Hosszú távon meglátjuk milyen lesz eddig jól teljesít, alig látok kopást pedig igénybe van véve rendesen. . Azért majd szétnézek hol lehet olcsóbban hozzá jutni, mert ez egy meglátni és megszeretni vásárlás volt ,de ezután már tudom ez az a szín. Sajnos ezt online nem lehet így elkapni.

Még vettem két másik színt. Piros árnyalat mind kettő. Elkapott a gépszíj . Az én körmeim mostanába elég törékenyek, ha már harmadik napja van rajta a lakk le kell mosni mert ahogy keményedik szárad azzal együtt is törik. Mióta ezt használom tovább bírja ez által jobban is növekszik a körmöm mivel minden lakkozásnál picit formára reszelem. Hát szebbek a körmeim és a körömvégen sem látszik olyan hamar a kopás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 7.

silence

2022. január 30.

Az Essie lakkok mellett másik nagy kedvenceim ezek az OPI körömlakkok, 30 db felett van a készletem belőlük is.
Széles színválaszték, különböző csillámos és texturált díszítőlakkok, limitált kiadású változatok…. stb. Tényleg minden megtalálható a palettájukon, amit csak kívánhatunk….
A legtöbb szín 2 rétegben tökéletesen fed, 1-2 színnél tapasztaltam csupán, hogy elbírják a harmadik réteget is, annak érdekében, hogy makulátlan legyen a végeredmény.
Szeretem az ecsetét, könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni, mire felvihetem rá a fedőlakkot.
Gyönyörű, fényes színei vannak, amik nem veszítik el a fényüket pár nap elteltével sem, a tartóssága is szuper, átlagos házimunka + heti nagytakarítás mellett 1 hétig kopás- és pattogzás nélkül végig kitart, talán 7.-ik napra kezd 1-2 köröm végén picit megkopni…. (1 hétnél tovább nem próbáltam még, hetente újítom a manikűrömet).
Alaplakknak és fedőnek évek óta Essie-t használok, de felbuzdulva az OPI lakkok teljesítményén kedvet kaptam ezek kipróbálására is…
Tényleg nem lehet benne hibát találni, hatalmas 5-ös! ★★★★★

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.

Szeretem az ecsetét, könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni, mire felvihetem rá a fedőlakkot.
Tényleg nem lehet benne hibát találni, hatalmas 5-ös! ★★★★★

Lina14

2021. december 8.

En a Dulce de Leche arnyalatot szereztem meg, ami egy gyonyoru nude, nem tul sotet, nem tul vilagos. 1 vastag retegben fed, gyrsan szarad es fenyesre. Hatalmas az uvege, szinte biztosan elobb fog besurusodni, mint hogy el tudnam hasznalni.

Update: Megvettem a Suzi - The first lady of nails árnyalatot is, ami egy sötét khaki. sajnos ezt nagyon fel kell rázni, mert eléggé elszeparálódik és foltos lesz a körmön. Ezt leszámítva a formula ugyanolyan király, mint a másiké.

Update 2: megszereztem a Suzi-san climbs Fuji-san árnyalatot is ami leginkább egy nagyon zöldes türkiz. Nagyon szép és ez is kiváló állagú és fedésű

Update 3: sun, sea and sand in my pants is meglett, egy igazán erőteljes citromsárga, icipicit narancsos beütés. 2 rteges, szép krémes, egyenletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

noricza

2021. február 27.

Nagyon szeretem a színeit és a minősége is ott van a szeren. Tényleg tartós, szépen lehet dolgozni az ecsettel és gyorsan szárad. Elég drága de teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

MesMess

2020. július 5.

Szerintem a legjobb körömlakk. Kb. 10 különbözô színt vettem már belôle, jòl fednek, gyorsan száradnak, 1 rétegben is, de èn azért kettôt szoktam plusz fedôlakk. Nem pattog, nem cserepesedik be, szép színei vannak, 4-5 napig marad simán. Àra elég hùzós, de megéri. Az ecsete szerintem az egzik legjobb. Hasonló árban a Sally Hansen kevésbé vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)