OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 1800 Ft , Eladó: inimini
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Kaposvár, Keszthely, Fonyód, fizetés: Személyesen vagy igény esetén Foxpost
OPI és China Glaze Körömlakkok
Ár: 700 Ft / db (+Foxpost), minden 5. ajándék , Eladó: bobekecske
Állapot: kipróbáltak, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
hadri

2019. március 8.

Nagyon csalódott vagyok :( Ez a legdrágább körömlakkom, de maximum 2 napig bírja és lepattog. Egy Essence vagy Catrice lakk, ami sokkal-sokkal olcsóbb simán bírja 5 napig a körmömön. Totális pénzkidobásnak érzem, csak a nevet kellett megfizetni, a lakk tartóssága csapnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kicsispenot

2019. február 6.

Pozitívum a nagy színskála, gyönyörű árnyalatok vannak, de 3 nap utan lepattog, oriasi a kiszereles es a vege mar besurusodik. Minőségben nem nyujtott nekem tobbet mint pl az essence vagy barmi mas. Nem vennek ilyet megegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

kittikasznar

2018. december 14.

Könnyű felvinni,nagyon tartós! Nekem a piros a kedvencem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Könnyű felvinni,nagyon tartós! Nekem a piros a kedvencem :)

saraanna

2018. december 12.

Egyértelműen a legjobb körömlakk. Meglepően híg elsőre, és sokszor kell a két réteg, de azzal tökéletes. Fedőlakkot másfélét kenek rá, azzal is olyan lesz, mint a beton, de a sajátjával még olyanabb.
(offtopic de:) Sokszor azon is múlik, hogy meddig marad meg bármilyen körömlakk, hogy milyen alap + fedőt tettünk rá, mennyire volt zsíros a körmünk, mennyire hosszú a köröm, hogy teltek a napjaink, és a végét is lezártuk-e rendesen mindenhol, hogy ne pattogjon föl. Szerintem néha a véletlen miatt tartanak páran egy körömlakkot rossznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

cattitude

2018. december 1.

fú, nekem nagyon nem jött be, legfőképpen azért, mert lassan szárad, mintás lesz órák után is. szép színekben lehet kapni, de nem éri meg szerintem az árát, plusz ezt a böhöm nagy kiszerelést el sem tudnám használni. más márkáknál is vannak ilyen szép színek ugyanilyen vagy jobb minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Kisangyalcsillag

2018. november 18.

Gyönyörű színek, kiváló minőség, nem sűrűsödőik, az ecsettel tök jó kenni. Crystal nails 2in1 lakk alá, Vinylux weekly top a tetejére és minimum 1 hétig fent marad egy jó minőségű, kemény körmön. Sok sok próbálkozás után ez a hármas kombó a leghatásosabb. 😉Tényleg...Körmös vagyok, tudom miről beszélek.😂😂Bár szalonokban már régóta nem lakkozunk, de a saját körmömön csakis ezt használom, illetve az Infinite shine kollekciót.Az még ennél is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

cslllzr

2018. október 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos semmivel nem ad többet, mint egy olcsóbb körömlakk. 2 árnyalatom van, egy nagyon világos szürke, amit 2-3 rétegben kell felvinni, hogy fedjen, viszont 3 napnál többet nem bír ki. A másik egy sötét, kékés-lilás szín, ami 3 rétegben fed elfogadhatóan, de elképesztően lassan szárad és ez is kb. 3 napot bír. Többet vártam ettől a márkától, nem fogok több terméket venni tőlük. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

vkata96

2018. október 5.

Két éve kaptam ajándékba, de mivel akkor még gél lakkom volt, eltettem a fiók mélyére. Most, hogy leszedettem a gél lakkot, és újra elkezdtem ismerkedni a körömlakkokkal, újra elővettem, de elég nagy csalódás volt. Nagyon szép, mélybordó árnyalat, és alig vártam, hogy kipróbáljam, de meglepve tapasztaltam, hogy teljesen felhígult (ez fordítva szokott lenni, nem??) és 2 rétegben is átlátszik, és folyik mindenfelé, esélytelen vele szépen dolgozni. Tekintve a szavidejét (pont 2 év) lehet, hogy pont a határon van, de akkor is csalódott vagyok, mert vannak Essie és Rimmel lakkjaim, amiket szintén abban az időszakban kaptam ajándékba, amikor gél lakkom volt, de ők most is tökéletesen működnek. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

CiccuMiccu

2018. augusztus 18.

Van nála jobb? Lehet, csak én még nem találkoztam vele. Az árnyalatnyi színkülönbségeit nagyon élvezem! Kettesével veszem: 2 SZINTE azonossal, egyszerre, de felváltva festem ki a körmeimet, egyik ujjamon ilyen, másikon olyan, megint ilyen, és hoppá: viszlát unalmas vagy érdektelen sokadik tárgyalás, meeting már megint ugyanarról, vaaagy: szülői értekezlet, ahol csöndben részt veszel (de nem is érted ezt hogy bírod, már félórája) mikor pl az a téma, hogy milyen színű sötétítőt válasszunk, hány mobilt lehessen bevinni alsóban, mi legyen az ajándék a tanévközben (végre) távozó osztálytársnak, a tanár vagy mi vegyük-e meg az egyen kötőtű-laposfogó szettet, kell-e közös elektromos ceruzahegyező, stb. Bocs az offért, de egy jó lakk ezeken is átsegít.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

lyrica

2018. július 23.

Egyetértek az előttem szólókkal,valamiért nem olyan tartós ez a lakk mint néhány éve.Régebben akár 1 hetet is kibírt,mostanság sajnos 3 nap után le kell törölnöm.
Átálltam az Astor lakkokra,legalább ilyen jó a Perfect Stay Gel Color illetve a Quick& Shine szebbnél szebb színekkel. Pechemre az Astor kivonul az országból...
Visszatérve az OPI lakkokhoz,most már csak egyhez ragaszkodom,ahhoz is kizárólag a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)