Opilca

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yera, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Egyéb

Az arc és bikinivonal érzékeny bőrére kifejlesztett krém lágy és hatékony szőrtelenítést biztosít, a bőr puha, sima és bársonyos marad. A nyugtató és lágyító hatású körömvirágot és varázsmogyorót tartalmazó krém segít fenntartani a bőr fiziológiai egyensúlyát.

Kiszerelés 75 ml

stenonis

2014. augusztus 6.

Nálam teljesen jól működik. Ki kell tapasztalni a hatóidőt, nálam ez hét perc, gyönyörűen lejön minden (csak arcra, száj fölé használom), max néhány erős szőrszál marad fent, de azok is meggyengülnek. Amit külön szeretek benne, hogy egészen pihések a visszanövő szálak, és egy-két hétig alig látszanak. Használat után kissé pirosas a bőr, mindenképpen kell valami nyugtató kence rá, de én csak akkor pattogtam ki, mikor tovább hagytam fent a kelleténél, és akkor sem volt durva a bőröm, csak kicsit egyenetlenebb. Nekem egyáltalán nem ragad, és az illata sem gyomorforgató. Bikinivonalon nem tudom, milyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

sky

2014. április 8.

Bár nincsenek erős szőrszálaim, sajnos azok kissé sötétek, és nekem 90%-ban leszedi a szám felett. (csak oda használom;) Erre nekem 100%-osan bevált, de nagyon be kell tartani a hatóidőt, mert 10 perc után brutálisan kiszárította ott a vékonyka bőröm. Ebből tanulva 6-7 percet adok neki és kiválóan teljesít, nem szárít, leszedi a nagyját, a többit meg úgy meggyengíti, hogy csipesszel 1 perc alatt, fájdalommentesen kikapkodom. Szóval szerintem ezt is meg kell tanulni használni, és nem okoz csalódást. Én a gyantát nem preferálom, mert iszonyatosan nyújtja ilyen helyeken a bőrt, és mivel itt nekem nagyon vékony, nem is merném használni, mert letépné a bőröm is... (tapasztalat...) Akinek nem extrém erős, de sötét színű szőrszálak nőnek rossz helyen, az a fentieket betartva, és tényleg a spatulát rányomva a bőrre lehúzza, annak működni fog. Az összetétele közel sem oly rossz, mint sok társának. Utána hidratálás kötelező! ( a varázsmogyorós-körömvirágos verizót használom;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Legynek

2013. november 5.

semmire nem jó, pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

semmire nem jó, pénzkidobás..

masnis

2013. november 5.

Kidobott pénz az ablakon, mondanám a készítőinek, hogy 'pfuj, kend a hajadra' de igazából nyugodtan megtehetik, mert biztosan abban sem tenne semmi kárt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Rony

2013. március 1.

Kezemre használtam. A szőrt szépen leszedte, de nagyon kipattogott tőle a kezem, pedig betartottam a hatóidőt. Nem tudom, hogy ki olyan bátor, hogy ezt az arcára kenje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Luca33

2013. január 28.

Nekem sem vált be, ragad, büdös, és irritálja a bőrt, de olyan, mintha fel sem kentem volna...csak a legkisebb pihéket szedte le, ezzel meg azt értem el, hogy azok is megerősödtek. Hatalmas átvágás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

somodiedo

2012. november 29.

Nekem nem vált be, ki sem szedte a szőrt, olyan volt mintha semmit nem raktam volna rá. Semmit nem ér az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

yera

2012. szeptember 26.

Ehhez képest ha csak borotvával csinálom, akkor nem marad ragadós a bőröm utána, de ami igazán zavar, hogy csöppet sem gyengíti a szőrt, hanem inkább erősíti és két nap után újranő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate