Oral-B

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogínyvédő és zománchelyreállító fogkrém csökkenti az irritációt és segít a fogzománc helyreállításában már 2 hét elteltével. Különleges ActivRepair technológiája semlegesíti a kártékony baktériumokat és csökkenti az irritációt. Mindezeken felül remineralizálja a fogzománcot és óvja a fogakat a saverózióval szemben.

zsofi207

2021. szeptember 20.

Nagyon féltem a fogaimat, ezért eddig a parodontax, elmex és sensodyne márkáit használtam felváltva, de akcióban nagyon kedvező árú volt, ezért vettem egy ilyet és az extra fresh változatát. Hú, az extra fresh nem mar, de mégis annyira friss lesz tőle a szám/lehelletem, hogy bizony állandó lesz a szájápolásomban. Egyébként fehér színű, pici szemcséket tartalmaz, jól habzik, nem kell belőle sok. A szemcsék miatt kezdetben nem voltam biztos ez valóban jót fog tenni, de nem karcolja a fogat. Hatása: szüleim úgy isszák a hideg üdítőt vagy eszik a fagylaltot, mint egy tinédzser vagy akár a keményebb ételeket..szóval ennél jobb visszajelzés nem is lehetne mennyire kiváló a hatása. Szerencsére én is ugyanezeket tapasztalom, rendben vannak a fogaim, egészségesek, szépek és +1csillag, mert ettől brutál fehérek lettek! Nem is értem eddig miért nem használtam. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Propylene Glycol