Oral-B

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogorvosok közremuködésével kifejlesztett Oral-B Pro-Expert Clinic Line Alcohol Free szájvíz kiválóan védi a szájüreg egészségét: Védelmet nyújt a fogak érzékenysége ellen. Csökkenti a lepedék kialakulását a fogkefével nehezen hozzáférheto területeken, baktériumok elleni védelem 12 órán át, védelmet nyújt az ínyproblémák ellen, védi a fogzománcot, egész napon át tartó küzdelem a baktériumok ellen, menta ízének köszönhetoen frissíti a lehelet.

Jelizz

2018. január 20.

Ki probaltam, de semmi extra... rossz es maro ize van. Van ettol olcsobb es jobb izu is 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Mona29

2017. december 1.

Nem volt rossz, de nem is az igazi. Nem túl erős, de kicsit furcsa íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Nem volt rossz, de nem is az igazi. Nem túl erős, de kicsit furcsa íze van.

Hana05

2017. november 3.

Ugyanaz a tapasztalatom, mint az egyik korábbi hozzászólónak: kék nyákos valamiket hagy maga után, ezért mindig kénytelen voltam utána vízzel is öblíteni. Egyébként jó lett volna, mert nem túl erős és kellemes az íze, de a fentebb említett okból én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Vattacukor1990

2017. szeptember 2.

Korábban már használtam más márkák szájvizeit, de vagy a bennük található alkohol vagy más összetevő nagyon marta, csípte a számat öblögetés közben.
Kipróbáltam ezt és nincs ilyen problémám. Fogmosás után szoktam alkalmazni hígítva. Kellemesen mentolos ízű. Most használom a második flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Miposhka

2017. június 9.

Naivan használgattam, nagyon szerettem, mert tényleg tartósan frissíti a leheletet, a nyelvemen is napközben kevesebb lerakódás képződött, nagyon meg voltam elégedve. Aztán olyan két hét használat után vettem észre hirtelen, hogy barna elszíneződés képződött a fogaimon (fogsor belső részén szerencsére). Alig akartam elhinni, és mivel korábban ilyen sose volt, és fogkő eltávolításon is voltam nem olyan sokkal az eset előtt, csak ennek tudhattam be. Érdes érzés volt amikor a nyelvemet a fogaimhoz érintettem, és rettenetesen zavart, állandóan piszkáltam, érzékenyek voltak a fogaim, rémálom volt az az időszak. Elmentem fogorvoshoz, aki mondta, hogy lehetséges, hogy a szájvíztől van, de nem tudta biztosra mondani. Lepolírozta a fogaimat és utána nem használtam ezt a szájvizet, de egyéb szájvizet sem. Épp most fogok kipróbálni egy másikat, hátha szerencsésebb leszek, de ezt biztos, hogy soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kesudio

2016. december 11.

Tetszik az íze. Nem erős, nem marja a számat, tudom használni hígítás nélkül és kellemesen mentolos. Miközben a számban van, nem érzem azt, hogy "Úristen, olyan erős, és olyan rossz íze van, hogy nem bírom, ki kell köpnöm!". Amikor reggel használom, és rá 1-2 órára ennék vagy innék valamit, tök jó, hogy érzem mindennek a rendes ízét. Kb. ennyi a pozitívum.
És akkor a negatívum: felébredéskori tapasztalataim alapján :), nem vagyok biztos benne, hogy van olyan hatásos, mint erősebb társai, mindenesetre a semminél több, és nagyon utálom az erőset, úgyhogy nekem bejött (volna). Egy valami viszont nagyon zavar, amit nem tudok szó nélkül hagyni: fogalmam sincs mik azok a kék cérnaszálszerű nyákos valamik, amik a fogaimon maradnak öblögetés után, pedig alapos fogmosás után szoktam használni. (Ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót, és tudja ezek micsodák, írja már meg, nagyon érdekelne). Ja és azt már jobb lenne nem is említeni, hogy következő fogmosásig halványan de kékes színűek a fogaim. Jó lenne ha végre találnék olyan szájvizet, ami hasonló erősségű, de nem hagy nyomot a fogaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

senskin

2016. augusztus 10.

Borzalom. Hogy én hogy utálom a szájvízeket, de ezt különösen. Lerakódást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Borzalom. Hogy én hogy utálom a szájvízeket, de ezt különösen. Lerakódást okoz.

asztromélia

2016. július 27.

Sok sok fele kiprobalt szajviz utan a legnagyobb kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Sok sok fele kiprobalt szajviz utan a legnagyobb kedvenc.

Makk Zsuzsó

2016. május 29.

Teljesen rendben van, nem könnyfakasztóan erős, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Teljesen rendben van, nem könnyfakasztóan erős, teszi a dolgát.

mujerconfused

2016. május 21.

Az íze nem olyan erős, mint a Listerinnek, ez már egy jó pont, nem kell vízzel higítanom. Sokáig érzem a számban, egy abszolút OK szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.