Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Rendszeres használatával a követlkező előnyöket biztosítja: segít megelőzni a fogszuvasodást és a fogkő kialakulását. Frissíti a leheletet. Fényesebbé teszi és fehéríti a fogakat, kíméletesen eltávolítja a fogak felületéről a foltokat. Védelmet nyújt a fogak fájdalommal járó érzékenysége ellen. Enyhíti a fogíny érzékenységét is.

alexandra326

2016. május 18.

Egy kínai üzletben találtam rá, drogériában nem láttam még. Most fog elfogyni az első tubus és azt kell, hogy mondjam...fehérít:)) csodaszépek az összetevői és nem marja a szám az erős mentol íz, mint colgate-nál pl. Holnap megyek be is tárazok belőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

MissNickole

2013. december 28.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, de egy ideje nem tudom beszerezni ezért váltottam, de ha újra lenne, biztosan megint venném.
Finom volt az íze, kellemes az állaga, jól tisztít és nagyon sokáig éreztem a számban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Micoka

2012. július 16.

Eddig csak egy tubussal használtam (szeretek mindig más-más fogkrémet használni), de jók a tapasztalataim: az átlagnál jobban fehérítette a fogaim, friss és tiszta érzést adott, kellemes az aromája, fogmosáskor egyáltalán nem vérzett az ínyem (néha előfordul más pld. Colgate fogkrémeknél). Ajánlom! Az ára gyógyszertárban kb. 450 Ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1