Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2011. április 23.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém érzékeny fogakra. Összetétele ápolja a fogzománcot és az ínyt.

judit0310

2012. december 20.

Most kezdtem használni...ez egy szuper kis fogkrém!!! Nagyon érzékeny a nyelvem a szám,minden fogkrém ami mentholos kimarja...reggel amikor felébredek egy vékony hámréteget
húzok le a nyálkahártyámról!!!Hála a Teremtőnek rátaláltam erre a kis drágára / a szó valódi és átvitt értelmében is :) / Mivel enyhén mentholos ez nem irritálja a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 20.

mystang96

2011. október 18.

Hosszú évek óta használom, és esküszöm rá. Tényleg segít érzékeny fogak esetén. Kár, hogy áruházakban már nem lehet kapni, úgy kell rendelnem egy gyógynövénybolton keresztül. Ők 765.- Ft-ért tudják beszerezni. Lehet, hogy ez drágának számít - nem vagyok tisztában a többi márka árával -, de nekem megér ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 18.

réka

2011. április 24.

eddig úgy tudtam,nincs benne fluor - fluor érzékeny vagyok.Mindenesetre tudom használni,nagyon jó,bár az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak