Organic Shop

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Greeka, Módosítva: 2023. december 9.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes összetevőket tartalmazó termék, melynek szerepe az optimális bőrápolás. Bio gyömbér kivonatot és bio narancsolajokat tartalmaz, amelyek feszessé és ragyogóvá teszik a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Greeka

2023. december 7.

Szépen lehet vele radírozni, szerintem nem is túl durva de nem is túl aprók a szemcsék. Én nem szoktam utána testápolózni sem. Az illata nagyon karácsonyi, kedves kis termék ha valaki ünnepi illatokra vágyik. Az egyetlen negatívuma a tégely, ami a márka tipikus bőrradír tégelye. Nem annyira könnyű használni és én egy idő után rendszerint eltöröm a tetejét, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.