Organic Shop

Ár:   890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KataViki, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. július 30.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajápolók

• Selymes fényt biztosít
  • A csodálatosan rugalmas hajért
  • Megkönnyíti a fésülhetőséget
  • Parabénmentes, szilikonmentes

dfruzsi

2021. június 22.

Imádom!! Krémes, sűrű, a hajam csak úgy issza! Másnap sokkal lágyabb és puhább a hajam, érezhetően simább és kezelhetőbb. Az illata pedig mennyei, hajmosás után még 2 napig érezni szoktam, ami szerintem nagyon ritka. Már négyszer újravásároltam, az ára is nagyon jó! Szerintem egy jó darabig nem fogja lecserélni semmi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

kisenikoke

2020. június 22.

Egynek jó volt.
Ár - érték arányban megfelelő.
Egy próbát megerhet, de én nem fogom ujravenni mert a Kallos is jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Egynek jó volt.
Ár - érték arányban megfelelő.
Egy próbát megerhet, de én nem fogom ujravenni mert a Kallos is jobb.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract