Organic Shop Gyömbéres Cseresznye Tisztító Arcradír Bio Gyömbér és Cseresznye Kivonattal

Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd tisztító hatásával eltávolítja az elhalt hámsejteket és elősegíti a bőrmegújulást. A bio gyömbér és cseresznye kivonatok hidratálják és táplálják az arcbőrt, emellett gyönyörű megjelenést biztosítanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hajnal02

2020. május 7.

Régebben használtam. Kicsit nagyok a szemcsék benne, ennek ellenére nem nagyon hozott látható eredményt. Váltottam egy olyanra ami jobb a kombinált bőrtípusomra.
Abban az árkategóriában elment. Finom illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Abban az árkategóriában elment. Finom illata volt.

zsofi017

2020. április 2.

Nagyjából meg vagyok vele elégedve, de tényleg lehetne minden nap hasznalni, mert nagyon gyengéden radíroz úgy is, hogy nagyobb szemcsék vannak benne. Az illata először kellemes, de a használat során ha hamar nem fogy el, büdös lesz (olyan gumiszagú gagyi cseresznye). Nekem nem okozott pattanásokat, de komolyabb előnyöket sem vettem észre...
Használat után pár óráig picit puhábbnak érzem az arcom, de önmagában ez sem nagy teljesítmény, ezért nem annyira újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Jucccc

2020. március 28.

Szépek az összetevői, és az ára sem rossz, ezért vettem meg. A radírozó hatása elég gyengéd, nem túl alapos. Érzékeny bőrre biztosan jó, de zsírosabb, pattanásos bőrön gyakorlatilag kevés. Puha lesz utána a bőröm, de max 1 napig, elég rövid távú a hatása. Nem irritál, problémát nem okoz. Szinte mindennapos használatra is megfelelő. Az erősebb radírokat szeretem, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Horvathangelika1

2018. december 26.

Használata után eléggé puha az arcom,de pattanásos lettem tőle. Az illata nagyon jó
Up:határozottan pattanásokat okoz! Nem használtam egy ideig, aztán mikor igen apró pattanások lettek mindenhol. Soha többet, inkább a cukros arcradír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.