Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Testápolás

Gyümölcsös, aromás testradír bio mangókivonattal és természetes cukorral. Tökéletesen leradírozza és megújítja a bőrt, simává, selymessé és egészségesen ragyogóvá teszi azt.

BDIH minősített natúrkozmetikum. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

gabriella2121

2021. január 9.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a fajta testradírt, mert elég sok jó véleményt olvastam róla (többek között itt is :) ) . A Love Beauty and Planet Murumuru-s testradírját váltottam le erre, mert azt már nem éreztem "tökéletesnek", illetve, mert mást is szerettem volna megnézni. Imádatos kis cucc ez. Nagyon szépen radíroz, tisztít, puhít, mindent tud amit egy ilyen terméknek tudnia kell. Plusz még az illata is. Jaaj, isteni.. :D 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

pinksunset

2021. január 7.

Egyik kedvenc radírom, a márkától már az összes illatot próbáltam, de nekem ez a kedvencem. Nagyon jó illata van és puha lesz tőle a bőröm. Annyira radíroz, amennyire kell, nem “karcol”, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

flamingo-80

2021. január 6.

Mennyei illata van, pont jók a szemcséi, nem potyog le használat közben. Utána már csak egy jó kis testvaj kell, és kész a pihe-puha bôr :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

DNM

2020. december 15.

Nem ájultam el tőle. Az illata és állaga kellemes, de azért csodát nem művel, meg lehet nélküle lenni. Nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

drbrk

2020. december 15.

Ez egy nagyon jó kis testradír, én nagyon szeretem, jól teszi a dolgát, kicsit durva szemcsés azonban én pont emiatt szeretem. Az ára nagyon kedvező, így pláne megéri. Sokáig elég mert nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

emiko

2020. december 13.

Korábban nem nagyon használtam bőrradírokat, de annyira gusztán hangzott ez a mangós radír hogy muszáj volt beszerezni. Nagyon szeretem, isteni az illata, puha a bőröm a használata után. Én azt szeretem ha egy radír durván radíroz (nyugi, csak testen), emiatt miután eloszlattam a testemen és jól átmasszíroztam vele a testem mindig átfutok rajta még egy masszírozós/radírozós kesztyűvel. Én úgy vettem észre az illata bőrön nem marad meg, de lehet csak azért nem érzem, mert mindig valamilyen nagyon illatos szappannal fejezem be a procedúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

oanita55

2020. december 12.

Imádom ezt a terméket! Isteni az illata, természetes anyagokat tartalmaz és pontosan azt csinálja, amit ígér. Nagyon puha lesz utána a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Krisztina11

2020. november 10.

Nagyon szeretem.Szepen teszi a dolgat.Kozmetikusom is megdicsert azotta nem no be szor konnyebb gyantazas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

reka15

2020. október 28.

Kellemes érzés, nem túl durva. Az illata meg számomra külön 5csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Kellemes érzés, nem túl durva. Az illata meg számomra külön 5csillag!

Formidable

2020. október 19.

Ez már a negyedik féle testradír volt, amit ettől a márkától elhasználtam. :) Teljes mértékben ugyanazt nyújtja, mint az általam korábban próbált málnakrémes, a brazil kávés és a belga csokoládés verziók: szépen radíroz, és bár volt már jobb bőrradírom is (Balea Icy Body Peeling), az sajnos limitált kiadású volt, úgyhogy kénytelen voltam váltani. Szerintem jól jelzi azt, hogy mennyire bevált ez a termékcsalád, hogy mikor ez elkezdett fogyni, már meg is vettem a következő illatot (papayás). Nyitott vagyok más márkák bőrradírjaira is, de beszerezhetőség, mennyiség, hatás és ár tekintetében eddig nem találtam jobbat nála (ha fogok, update-elek). Kellemes használni, sokáig elég (heti kétszeri, bőséges használat mellett nekem egy bő fél évre elég egy doboz), könnyű beszerezni (Rossmannban és Dm-ben is kapható), és nem csak radírozza, de hidratálja is a bőrt, plusz a kiszerelése is praktikus, jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.