Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Gyümölcsös, aromás testradír bio mangókivonattal és természetes cukorral. Tökéletesen leradírozza és megújítja a bőrt, simává, selymessé és egészségesen ragyogóvá teszi azt.

BDIH minősített natúrkozmetikum. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

EvandEra

2022. január 8.

Szuper az illata is nagyon jó! Az egyetlen dolog amiért csak 4 csillag az az, hogy nagyon durva szemű, ami konkrétan felkarcolta a bőröm. Picit finomabb szemcsés lenne akkor megadnám az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Szasza2621

2021. november 29.

Számomra kicsit tömény az állaga de ettől függetlenül szeretem, az illata is jó bár a kezdetleges mangó illat után már inkább vaj illatot érzek. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

plinda

2021. november 29.

Update: Végül összebarátkoztunk és többször újravettem. Pár hét használat után észrevettem, hogy sokkal kevesebb tüszőgyulladásom és pattanásom van. Puhábbnak is éreztem a bőrömet.

Azért vettem meg mert láttam, hogy hónap kedvenc volt. Sajnos nekem nem lett a kedvencem, nem érzem elég hatásosnak és az első pár alkalommal felsértette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Judy1

2021. november 29.

A testemre szeretek használni radírokat időnként, arcra csakis hámlasztót. Nagyon jó illatú, nagyon hatékony. Számomra elég durva, nagy szemcsék vannak benne, de mégsem sérti fel a bőrt. Emiatt én heti 1x használom csak, ennyi használta mellett is nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Bbia95

2021. november 28.

Szuper termék. Kiváló illat, szuper állag és az eredmény ö magáért beszél. Biztosan újra vevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

k.boglarka

2021. november 14.

KM boxban volt. Nagyon jól radíroz, puha lesz tőle a bőröm és az illata is isteni. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Milka71

2021. november 3.

Már az illata sem tetszett kibontáskor, és a hatását tekintve se ájultam el tőle. Ennél sokkal többet ér az otthon elkészített őrölt kávés-barna cukros-kókuszolajos radírom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 3.

oroszmelinda

2021. október 26.

Imádom, heti 1x szoktam használni. Rengeteg cukorszemcse van benne, ezért erős a radírozó hatása. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az illata olyan, hogy az ember legszívesebben megkóstolná.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Az illatán kívül szerintem nem ad semmi pluszt ahhoz képest, ha otthon készítesz testradírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

betty23

2021. augusztus 30.

Én inkább kémiai hámlasztás párti vagyok, de a testemre fizikai dolgokat szoktam néha-néha használni, így idén nyárra őt vettem meg az itteni vélemények hatására. Nekem egy termék már kapásból jól hangzik, ha van benne shea vaj, valszeg ez adja a termék sűrűbb állagát a rengeteg cukorszemcsén túl. Az illata szerintem jó kis frissítő, heti/2heti 1x tök okés. A hatása brutális, ez tényleg nagyon intenzíven radíroz, így nem használom gyakran, de amúgy nem szárít. Nekem nem sértette fel a bőröm, de cukros radíroknál azért ezen nem lepődnék meg. Nem gondolom, hogy számomra egy kötelezően újravásárolandó termék lenne, de szépen elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.