Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Testápolás

Gyümölcsös, aromás testradír bio mangókivonattal és természetes cukorral. Tökéletesen leradírozza és megújítja a bőrt, simává, selymessé és egészségesen ragyogóvá teszi azt.

BDIH minősített natúrkozmetikum. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

SminkesAnyuci

2020. január 17.

Első testradírom a márkától, a lótuszos testápoló elnyerte a bizalmam, így érdekelt mit tud a radírja. Kellemes illatú (nem tartós és nem igazi mangó illatú) erős szemcsés darab ez, a szemcsék kitartóak, szépen teljesítik a feladatukat és csak utána olvadnak el. Én kád vízben fekve szoktam használni, és utána mintegy pakolásként magamon hagyom. Olajos állagú, de nem a szó negatív értelmében. Az arcomra is merem már használni. Heti háromszor szívesen alkalmazom. Ha elfogy kipróbálom egy másik illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Panni21

2020. január 17.

Ez a második radírom a márkától, előtte elhasználtam egy tégely sós-bambuszosat. Mindkettő egyformán jó, ennek kicsit sűrűbb az állaga. Nincs mangó illata, amit kicsit sajnáltam elsőre, de így is finom, kicsit olyan narancsos Tic-tac.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Papankani

2020. január 17.

A citromfüves radír után próbáltam ki ezt a terméket. Előzőhöz (citromfüveshez képest) kisebbek a szemcsék és kb. feleannyi idő alatt feloldódik.
A bőröm ettől is nagyon puha lesz. 😊
Heti kétszeri használat mellett nagyjából 6-7 hétre elegendő a 250ml.
A drogériákban kapható bőrradírok közül ezek biztosan viszik a pálmát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

A bőröm ettől is nagyon puha lesz. 😊
Heti kétszeri használat mellett nagyjából 6-7 hétre elegendő a 250ml.
A drogériákban kapható bőrradírok közül ezek biztosan viszik a pálmát!

Biancah

2020. január 13.

Pár napja hámlani kezdett a bőröm a hasamon, karomon, mellkasomon - a saját hülyeségem miatt- , pedig pár napon belül nekem tökéletes bőrrel kell tündökölnöm. Ezt választottam a DM-ben, totál vakon, nevetséges doboz cigi áráért. És milyen jól tettem, az itteni vélemények alapján is. Az állaga, az illata tökéletes, nagy szemcsékkel, amik teszik a dolgukat. Zuhany után felitattam a vizet a bőrömről, majd félszárazon rátoltam a radírt, átdörzsöltem magam, majd lemostam langyi vízzel és bababőrt kaptam. Persze utána a hidratáló must have. Jó kis szer, kár, hogy csak most fedeztem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

bertasinanna

2019. december 4.

puhává varázsolja a bőrt és nagyon finom az illata, ez az egyik legjobb testradít amit eddig használtam. pozitívum, hogy pálmaolajmentes és természetes összetevőket tartalmaz. már többször is vettem belőle, kipróbálom majd a többi illatot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Jelizz

2019. november 30.

szerintem ar-ertek aranyban szuper! Nem kedvelem a gyumolcsos illatu dolgokat de ezt elbirom viselni kicsit a mangos pezsgotabletta hasonlit az illata, nagy durva szemcsei vannak ami jo mivel cukor alapu megis ez mar nekem tul tomeny es tul durva. ettol fuggetlenul elfogom hasznalni, puha lessz tole a borom ,de viszont meg keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Argold

2019. november 17.

Imádom az ilyen durva, nagy szemcsés testradírokat. Kellemes illatú, bár az hamar elillan. Nagyon kevés kell belőle, nagyon jól puhít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

tniki

2019. október 30.

Több testradírt próbáltam már, de ez...maga a csoda! Véleményem szerint az illata inkább citrusos, mint mangós, de ez nem zavaró, mivel számomra nagyon kellemes + pont, hogy nem hagy maga után tolakodó illatot.
A használata után a bőröm puha, selymes tapintású és egyáltalán nem hagy maga után kellemetlen érzést.
Árát tekintve teljesen rendben van, hisz nem kell sokat használni 1-1 alkalomnál, nem beszélve arról, ha kupon napok keretében jut hozzá valaki, akkor szinte ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

sunii

2019. október 27.

Nagyon szeretem az illatát, használat után selymes lesz tőle a bőröm. Elég sokáig kitart egy doboz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

mandula21

2019. október 24.

Nagyon szeretem. Isteni az illata, nagy szemcsés, de mégis szépen és finoman radíroz. Hagy maga után egy réteget, de az meleg vízzel könnyen lemosható. Csak ezt a testradírt használom már viszonylag régóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.