Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy gyümölcsös testradír, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, tisztítja és fiatalítja a bőrt a bio papaya és természetes cukor kivonat segítségével. Varázslatos illatot nyújt a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

racheldawes

2020. november 9.

Nagyon szerettem a márka málnás és mangós bőrradírjait, így gondolta, ezt is kipróbálom. Ugyanúgy meg vagyok elégedve ezzel a termékkel is, jól radíroz, nem túl durvák a szemcséi, és puha bőrt hagy maga után. Az illata is finom, kissé hasonlít a mangóshoz, de rajtam egyáltalán nem tartós. Irritációt sem tapasztaltam, épp ellenkezőleg, nyugtatja a bőrpírt. Ha elfogy, jön a következő a "sorban", már ki is néztem a citromfüveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Yura

2020. augusztus 20.

Eddig mindig pórul jártam a bőrradírokkal, egyszerűen nálam sose akarnak hatni, de aztán a szobatársam polcán megláttam a málnás verziót és úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Összességében elégedett vagyok az eredménnyel, a bőröm érezhetően puhább minden használat után, ugyanakkor szerintem túl élesek a cukorszemcsék, néha már kifejezetten bántja a bőrömet, és elég gyorsan is fogy (vagy csak én használom túl gyakran). Az illata kellemes, bár nekem a papaya nem lesz a kedvencem, legközelebb lehet inkább én is a málnásat vagy a citromfűveset próbálom.

Update: Nemrég elfogyott az egész doboz, és sokkal tovább tartott, mint hittem, közben pedig a papaya illattal is megbarátkoztam, így kifejezetten szomorú voltam, mikor az utolós adagot kentem magamra. Egyszerűen nekem ez A bőrradír, most próbálom a citromfüves verziót, de az valahogy nem ugyanolyan. A papayás viszont most már megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

audreyx

2020. április 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodás illata van, jól radíroz, pihe-puha lesz tőle a bőröm anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Sokáig elég, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

tara95

2020. február 2.

Tökéletes az állaga, talán egy kicsit élesek benne a cukorszemcsék, óvatosabban kell vele bánni. Erősen radíroz, én ezt szeretem. Hidratál, könnyű lemosni és nem csúszik utána a kád. Ami számomra nagy hátrány az az illata, ami tégelyben kellemes, felkenve erősen citromos pezsgőtabletta szaggá változik, de emiatt nem pontozom le. Ár-érték arányban az egyik legjobb a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Pancsi

2020. január 30.

Olyan bőrradírt kerestem, aminek barátságosak az összetevői, és kedvező ár-érték arányú. Nagyon megszerettem, használat közben kellemes illata van (nem mű, nem tolakodó), és isteni selymes, puha lesz tőle a bőröm. Jó választás volt, nálam 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

tothdyna

2020. január 17.

A TBS szemcsés testradírjait szerettem volna vele kiváltani, "biztos jobb az összetétele és az ára is csak a fele maximum" alapon, így indultam neki, szerencsére sikerrel jártam. :)
Én kedvelem az illatát is, picit mázasabb, ragacsosabb kiszedéskor, de picit szétkenem a két tenyerem között és már jöhet is az a testrész, amit le akarok dörzsizni vele (amit persze előtte lezuhanyoztam, mert közben nem praktikus vizezni is, akkor gyorsabban szétmásznak a cukorszemcsék és lőttek a peeling hatásnak).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

ria23

2019. október 16.

Egy barátnőmtől kaptam ezt a bőrradírt. Első használattal meggyőzött :) Nagyon jól radíroz és nagyon finom illata van. Baba bőröm lesz a használat után. Már beszereztem a citromfüves verzióját is, mert az biztos, hogy jó ideig nem fogok más milyen tesradírt használni. Abszolút kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Zsuzsi216

2019. szeptember 9.

Nagyon jó kis testradír. Olyan puha lesz a bőröm a használata után, hogy el sem hiszem.
Talán a csomagolást kellene ezeknél a testradíroknál egy kicsit átgondolni és egy csavaros tetejű tégelybe csomagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Ma vettem meg a kenyai mangós változat után ezt. Rendkívül bevált. Pont elég nagyok a szemcsék a bőr leradírozásához. Kellemes az illata. Viszont nekem nem tartott túl sokáig az előző. Viszonylag gyorsan elhasználtam alig 1.5 hónap alatt. De ez idő alatt maximálisan beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Renipici96

2019. augusztus 24.

Az illata nagyon jo, tetszik az allaga is, mintha egy suru testapoloval radiroznam magam, viszont a hatasa nincs meg. Lehet csak en vagyok hozzaszokva a durvabb radirokhoz es azert erzem ezt kevesnek, de nincs meg az a pihe puha borom utana. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.