Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy gyümölcsös testradír, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, tisztítja és fiatalítja a bőrt a bio papaya és természetes cukor kivonat segítségével. Varázslatos illatot nyújt a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

tothdyna

2020. január 17.

A TBS szemcsés testradírjait szerettem volna vele kiváltani, "biztos jobb az összetétele és az ára is csak a fele maximum" alapon, így indultam neki, szerencsére sikerrel jártam. :)
Én kedvelem az illatát is, picit mázasabb, ragacsosabb kiszedéskor, de picit szétkenem a két tenyerem között és már jöhet is az a testrész, amit le akarok dörzsizni vele (amit persze előtte lezuhanyoztam, mert közben nem praktikus vizezni is, akkor gyorsabban szétmásznak a cukorszemcsék és lőttek a peeling hatásnak).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

ria23

2019. október 16.

Egy barátnőmtől kaptam ezt a bőrradírt. Első használattal meggyőzött :) Nagyon jól radíroz és nagyon finom illata van. Baba bőröm lesz a használat után. Már beszereztem a citromfüves verzióját is, mert az biztos, hogy jó ideig nem fogok más milyen tesradírt használni. Abszolút kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Zsuzsi216

2019. szeptember 9.

Nagyon jó kis testradír. Olyan puha lesz a bőröm a használata után, hogy el sem hiszem.
Talán a csomagolást kellene ezeknél a testradíroknál egy kicsit átgondolni és egy csavaros tetejű tégelybe csomagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Ma vettem meg a kenyai mangós változat után ezt. Rendkívül bevált. Pont elég nagyok a szemcsék a bőr leradírozásához. Kellemes az illata. Viszont nekem nem tartott túl sokáig az előző. Viszonylag gyorsan elhasználtam alig 1.5 hónap alatt. De ez idő alatt maximálisan beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Renipici96

2019. augusztus 24.

Az illata nagyon jo, tetszik az allaga is, mintha egy suru testapoloval radiroznam magam, viszont a hatasa nincs meg. Lehet csak en vagyok hozzaszokva a durvabb radirokhoz es azert erzem ezt kevesnek, de nincs meg az a pihe puha borom utana. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

GDora

2019. július 25.

Nagyon szeretem a márka bőrradírjait, ez alól ez sem kivétel. Jól radíroz, jó az illata, bár ez a tégelyes kivitel kissé körülményes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Wattsy

2019. július 14.

Nekem ez a nagybetűs bőrradír. Isteni illata van, szuperül radíroz, ráadásul natúrkozmetikum. Célom az összes fajtáját végigpróbálni, mert a bőröm a legeslegsimább babapopsivá válik, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Bettu

2019. június 15.

Nagyon durván durva szemcsék vannak benne, ami nagyon is jó, ha már testradírról van szó. Én az illatát sajnos fürdés közben sem éreztem túl intenzíven, utána meg pláne. A bőröm jó puha lett tőle. Az ára szerintem nem vészes, mert elég sok van benne és sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

vvivien

2019. május 26.

Heti 2-3x használtam nagyon jó kis testradír, szuper az illata , jól radíroz nem szárít és sokáig elég így még az ára sem vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

Pumpkinpie

2019. április 24.

Drogériás viszonylatban a top! Egyik legjobb testradírom volt, nyárra tökéletes. Nekem megfelelő erősségel radírozott, érezhetően puhább lett a bőröm de nem túl durvák a szemcsék. Igazából semmi negatívuma nincs nem marja a sebet, ára is korrekt, és könnyen beszerezhető. Imádom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.