Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy gyümölcsös testradír, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, tisztítja és fiatalítja a bőrt a bio papaya és természetes cukor kivonat segítségével. Varázslatos illatot nyújt a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AnnaAnyaralu

2024. május 31.

Nagyon szeretem ezt az új formulát, sokkal tovább kitart a tégely és az állaga is szuper, kremesebb nem vizes. Nagyon szépen tisztítja a boromet, és nem szarit. Biztos újra veszem. Az illata isteni, nem mű. A belga csokis és a malanasnal ez sokkal jobb.

Update: Mindig visszatérek ehhez a termékhez ,valahogy ennek a legjobb az állaga és a hatása. Mindig megbanom,ha masikat veszek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

00Henike00

2024. május 10.

Nem tudom, hogy én rosszat kaptam-e vagy mi lehet, vagy megromlott-e az üzletben, mindenesetre tök finom illatra számít az ember ilyenkor, főleg, hogy tudom milyen illata van a papayanak, gondolná az ember de jó valami tök szuper gyümölcsös, egzotikus illat lesz. Na persze, aztán jön a fekete leves, amire nem tudsz felkészülni... ez...valami förtelem... mintha gyerekként azt az ihatós gyógyszert venném elő a szekrényből és magamra kenném, szó szerint. Csak itt a gyógyszernek az ízét érzed illatban.. Nem bírom elviselni az "illatát", ezért nálam sajnos a legtávolabbi kukában találta magát, tipikus az a gyógyszer illat, amit nem tudsz megenni, mert instant hányingered van tőle, na ha ilyen testradírt akartak megvalósítani, akkor telitalálat a gyártóknak, gratulálok, de ez nálam sajnos nem nyert. Aztán lehet, hogy nem minden termék egyforma.. Mindenesetre így már a többi "illatot" sem merem kipróbálni. Ha lehetne 0 pontot adnék, mert a jó illattól baromira távol áll, és én ezek miatt az értékelések miatt vettem meg, és nálam nem ér 1 csillagot az, amit CSAK a kinti kukába lehet kidobni, és a mai napig kísért az "illata".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 10.

hdori23

2024. február 22.

Már vagy a 3. tégellyel használtam el, formulában az egyik legjobb volt az eddig használtak közül. Nem preferálom annyira a gyümölcsös illatokat,inkább az édes/ fűszereseket szeretem de a szemcsék mérete a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

vivin.631

2023. július 12.

Nagyon jó, ár-érték arányban is, az illata pedig valami isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 12.

Nagyon jó, ár-érték arányban is, az illata pedig valami isteni.

gittus0924

2023. május 19.

Ugyanolyan mint a málnás testradir amit hasznaltam korabban a márkától, csak mas illattal. En ezzel is elegedett vagyok, kíméletesen radiroz es puha utana a bor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

Lona22

2023. május 18.

Nagyon jól radíroz, szeretem, hogy tégelyes, könnyebb kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Nagyon jól radíroz, szeretem, hogy tégelyes, könnyebb kezelni.

BRebi

2023. február 7.

Ez kevésbé volt olyan karcos, mint egy másik társa. Az illata tetszett, de tudok nélküle is élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

drebeka

2022. november 30.

A tökéletes termék, melyet egész testre szoktam használni zuhanyzás közben. A végeredménye puha, hidratált és illatos bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Ennie86

2022. november 21.

Nagyon kellemesen radíroz. Nem durvák a szemcsék. Viszonylag hamar elolvad benne a cukor. Isteni az illata is. 🙂 Szép, puha bőr a végeredmény. Heti 1x használom teljes testre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 21.

lillad2000

2022. augusztus 16.

sokáig elég lesz, nem kell sok belőle. illata nem olyan nagyon van, a radírozó szemcsék nagyon jók, sok is van benne. puha, selymes bőröm lesz tőle. biztos fogok másik illatot is kipróbálni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.