Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy gyümölcsös testradír, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, tisztítja és fiatalítja a bőrt a bio papaya és természetes cukor kivonat segítségével. Varázslatos illatot nyújt a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

KovacsDora

2022. január 8.

Én nagyon erősnek érzem az illatát, de nem bánom mert ez illat valami fenomenális! Tesz amit egy bòrradírnak tennie kell, jó sűrű és jól dörzsöl, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

Eszter5

2021. augusztus 23.

Nagyon jó bőrradír egy dolgot tudnék ellene mondani, hogy kicsit durva szemcsés ami karcolhatja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

kozmixkitti

2021. július 1.

Puha érzetet hagy maga után, az illata nagyon kellemes! Szerintem semmivel nem tud többet bármilyen más testradírnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Formidable

2021. június 28.

Ez a papayás verzió volt az ötödikféle testradír, amit a márkától kipróbáltam, és abszolút hozta azt a minőséget, amit az átalam próbált társai (málnakrémes, brazil kávés, belga csokis, kenyai mangós). Már volt ugyan jobb bőrradírom (Balea Icy Body Peeling), de az sajnos limitált kiadású volt és már nem kapható, emiatt kezdtem újabb opciók után nézni. Azzal a legendás kedvencemmel nem ér fel, és nem köteleződtem el emellett a termékcsalád mellett sem teljesen, nyitott vagyok más bőrradírok kipróbálására is, de ha épp nincs semmi olyan a drogériában, ami megragadná a figyelmem, bátran nyúlok ehhez is.
Sűrű, testes állaga van, tele közepes méretű cukorszemcsékkel. Így, az ötödik dobozt fogyasztva belőle, az állagát tekintve ezt kicsit krémesebbnek, tömörebbnek éreztem, mint mondjuk a málnakrémeset vagy a kávésat, bár lehetséges, hogy azóta kicsit változtattak a formuláján, mióta azokat használtam, mert a csokis és a papayás is olyan volt, mint ez. Összességében kellemes a használata, egész szépen radíroz, sőt, ha tovább hagyom fent, akkor a bőröm is puhább lesz tőle. Heti 2-3 használat mellett is sokáig elegendő (durván fél év), illetve praktikus a csomagolása is - ez utóbbin mondjuk változtattak a régi verziókhoz képest kicsit, és mióta van a tégely szájánál ez a "karima", számomra sokkal nehezebb maradéktalanul kimosni, miután kifogyott (nem is mindig sikerült), ami elég frusztráló azért, de emiatt nem vonok le csillagot.
Az illatát tekintve engem kicsit a mangósra emlékeztetett, bár őszintén szólva nem volt olyan intenzív, hogy mélyebb benyomást hagyjon rajtam.
Egész biztosan fogok más bőrradírokkal is kísérletezgetni, de egy megbízható, biztos pontként ez mindig itt lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 28.

NovaWinter

2021. január 15.

Imádom ezt a papaya illatot, a szemcsék nagyok de a végeredmény nagyon jó :) érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

oanita55

2020. december 12.

Nagyon szeretem ezt a radírt és a mangósat is! Ez egy kicsit lágyabb és nekem az illata egy kicsivel jobban tetszik! Imádom ezt a márkát, sok termékük van tőlük és egyikben sem csalódtam még!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

racheldawes

2020. november 9.

Nagyon szerettem a márka málnás és mangós bőrradírjait, így gondolta, ezt is kipróbálom. Ugyanúgy meg vagyok elégedve ezzel a termékkel is, jól radíroz, nem túl durvák a szemcséi, és puha bőrt hagy maga után. Az illata is finom, kissé hasonlít a mangóshoz, de rajtam egyáltalán nem tartós. Irritációt sem tapasztaltam, épp ellenkezőleg, nyugtatja a bőrpírt. Ha elfogy, jön a következő a "sorban", már ki is néztem a citromfüveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Yura

2020. augusztus 20.

Eddig mindig pórul jártam a bőrradírokkal, egyszerűen nálam sose akarnak hatni, de aztán a szobatársam polcán megláttam a málnás verziót és úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Összességében elégedett vagyok az eredménnyel, a bőröm érezhetően puhább minden használat után, ugyanakkor szerintem túl élesek a cukorszemcsék, néha már kifejezetten bántja a bőrömet, és elég gyorsan is fogy (vagy csak én használom túl gyakran). Az illata kellemes, bár nekem a papaya nem lesz a kedvencem, legközelebb lehet inkább én is a málnásat vagy a citromfűveset próbálom.

Update: Nemrég elfogyott az egész doboz, és sokkal tovább tartott, mint hittem, közben pedig a papaya illattal is megbarátkoztam, így kifejezetten szomorú voltam, mikor az utolós adagot kentem magamra. Egyszerűen nekem ez A bőrradír, most próbálom a citromfüves verziót, de az valahogy nem ugyanolyan. A papayás viszont most már megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

audreyx

2020. április 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodás illata van, jól radíroz, pihe-puha lesz tőle a bőröm anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Sokáig elég, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

tara95

2020. február 2.

Tökéletes az állaga, talán egy kicsit élesek benne a cukorszemcsék, óvatosabban kell vele bánni. Erősen radíroz, én ezt szeretem. Hidratál, könnyű lemosni és nem csúszik utána a kád. Ami számomra nagy hátrány az az illata, ami tégelyben kellemes, felkenve erősen citromos pezsgőtabletta szaggá változik, de emiatt nem pontozom le. Ár-érték arányban az egyik legjobb a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.