Organic Shop

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

Organikus bambuszkivonattal és tengeri sóval frissességet és tónust ad a bőrnek. A trópusi dzsungel élénkítő illata egész napra energiával tölt fel.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • hidratálja és táplálja a bőrt
  • revitalizálja a bőrt

Panni21

2020. március 3.

Elhasználtam, nagyon szerettem, engem szerencsére nem szárított. Viszonylag soká kitartott, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Honeyhair

2020. február 29.

Az illata nagyon finom, tiszta növényillat, és a radírozó hatása is kiváló, de iszonyúan szárít. Nem véletlen, hogy a sóradírok olajos állagúak szoktak lenni - ez nem olyan -, mert valamivel ellensúlyozni kell a vízmegvonó hatást. Ebben az árkategóriában a Balea holt-tengeri sós, olajos testradírja sokkal-sokkal jobb. Emiatt viszonylag ritkán nyúlok ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.