Organic Shop

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. november 30.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a krémes kondicionáló segít helyreállítani a sérült hajat, megtölti életerővel és fényt kölcsönöz neki.

• A bio marokkói argánolaj antioxidáns, létfontosságú zsírsav és E-vitamin tartalmának köszönhetően megnöveli a haj rugalmasságát, és életre kelti a fakó, élettelen hajat.
  • A bio amlaolaj mélyen kondicionál és hihetetlen fényt ad a hajnak.

Rendszeres használat mellett a tápláló kondicionáló helyreállítja a hajformázás és a hő hatására károsodott hajat, kicsattanóan élettelivé varázsolja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorszzz

2021. augusztus 6.

Sajnos nekem sincs túl jó véleményem róla,egy használat után el is dugtam. Illata sem jó,állaga sem,semmit nem használt,inkább rontott. Kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Nokedlee

2021. április 8.

Ez valami borzasztó!Ha nem tudnám,hogy ez egy Organic shop termék,nem hinném el..A szaga(illatnak nem nevezném),valami undorító,a hatása pedig nem hogy semmi,de egyenesen rossz.. Kiszárította, és ki is nyújtotta az amúgy sűrű, vékonyszálú hullámos/göndör derékig érő hajamat.. Én leértékelve vettem (600Ft volt), de még így is kidobott pénz..Ennél még akármelyik 300Ft-os noname balzsam is jobb.. Borotválkozáshoz elmegy,a hajamra nem kenem többé az tuti.. Senkinek nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

her6

2021. január 7.

Kb. semmit nem használ, ugyanolyan száraz utána a hajam, sőt még jobban össze is gubancolta. 0 slip, ki sem tudom vele együtt fésülni a hajamat hajmosás közben. Ha egyszerre a felét a hajadra kened, talán használ valamit. Én inkább borotválkozásra használtam el a maradékot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

nusmanna

2020. május 28.

Az összetevők miatt vettem, de smemit sem ér. A samponjával használom és ez totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

zsizmo

2020. április 4.

Az utóbbi időben a Natura Siberica C vitaminos balzsamával felváltva használom, nekem imádja a hajam. Konkrétan baba puha és fényes lesz a hajam tőle. Minimum 3 percig hagyom rajta, aztán öblítem ki. Bátran ajánlom mindenkinek, az ára is bőven elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Renipici96

2019. augusztus 24.

Nem igazan vagyok tisztaban, hogyan is kene hasznalni, en kimosando balzsamkent hasznalom, viszont nem olyan allaga van. Nagyon sok kell belole, pedig eleg keves hajam van. Ugy erzem nem csinal semmit, pedig nagyon szep osszetevoi vannak 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

nkriszti98

2019. május 31.

Már használom egy ideje és nekem nagyon szép tőle a hajam. Szép fényes és hidratált lesz tőle és nekem nem is fogy gyorsan - mondjuk hajat sem mosok minden nap - viszont én nem csak 1-2 percig szoktam fenthagyni, hanem minimum 5-6 percig. Én nagyon szeretem, ha elfogy csak azért nem veszem újra, mert szeretek kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Hedör

2019. január 21.

Semmi extra. Gyorsan fogy. Az ára nem vészes.

A gránátalmás, pacsulist változatot utol sem éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Semmi extra. Gyorsan fogy. Az ára nem vészes.

A gránátalmás, pacsulist változatot utol sem éri.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract