Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó zselé pumpás kiszerelésben, természetes összetevőkből.

Kiszerelés: 200 ml

klaris171

2014. március 14.

Talán az egyetlen termék ami az én normál, nem rakoncátlankodó, problémamentes bőrömre pattanásokat tudott varázsolni... Három különböző időszakban is próbálkoztam vele, hogy tuti ettől jöttek- e elő és sajnos igen. Emellett a nagyon- nagyon erős illata sem volt bizalomgerjesztő, bár e két dolog egyénfüggő.
A tisztító hatása viszont valóban jó és nem szárított.
Feltettem az eladó termékeim közé, ha valaki szeretne egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

A tisztító hatása viszont valóban jó és nem szárított.
Feltettem az eladó termékeim közé, ha valaki szeretne egy próbát tenni vele.

fridaylover

2013. június 3.

Érdekes, hogy a korábbi hozzászólók annyira nincsenek pozitív véleménnyel az arclemosóról, nekem eddig bevált. Tény, hogy zsíros bőröm van, és hidratálót is minden nap használok - talán ezért nem tapasztalom annyira, hogy szárítana.
A tisztító hatásával meg vagyok elégedve, este a sminket szépen lehozza, reggel pedig jó érzés ez után feltenni a "harci színt".
Valami fantasztikus illata van, ami a bőrön nagyon sokáig érezhető, tényleg mint egy parfüm! Akit ez zavar, az semmiképpen se vegye meg, mert nem fogja szeretni.
Elég nagy kiszerelés, szóval az áránál ezt is vegyétek figyelembe. 1-2 pumpálás elég 1 alkalommal, tehát nagyon-nagyon sokáig kitart!

Update1: egy ideje nem nyúlok hozzá, mert valamitől mitesszeres-pattanásos lett a bőröm. Nem biztos, hogy ő a ludas, mert több új terméket is kipróbáltam, de inkább nem kockáztatok. Viszont buli utáni sminklemosásnál még mindig verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

moonlitnight

2013. február 10.

Egyetlen előnye, hogy viszonylag normálisak az összetevői meg, hogy habzik, ja az akkor már kettő. Az illata az egy-az egyben a chloe by chloe edp-re hajaz, gondolom a töménytelen mennyiségű rózsa ( illat ) lehet a " hibás" Na igaza van az előtte lévő hozzászólónak, miszerint baromira szárít, de nem ám ez az olyan tiszta és zsírmentes az arcom, hogy feszül a tisztaságtól, de nem hámlik, hanem az én kicsit zsírosabb bőrömet szépen apró foltokban szárítja és elkezdtem hámlani, szóval nem nagyon értem ezt a " minden bőrtípusra" használható reklámszöveget, tehát száraz bőrűek meg ne vegyék, nekem is kellett vennem mellé egy hidratálókrémet, hogy el tudjam használni. Nem leszek vele annyira szigorú, mert tisztítani tisztít, de semmi húdeháde érzés.
De a flakonja és a pumpája nagyon el lett ám találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

De a flakonja és a pumpája nagyon el lett ám találva.

agi.greendaygirl

2012. július 20.

korrekt arclemosó, másfél pumpálás elég egy használatra, jól leviszi a sminket is. Nem szárít. Tényleg serkenti a vérkeringést az a cucc ami van benne, érzem lemosás után.

update: mostanában azt vettem észre, hogy nagyon sokszor gondot okoz neki a smink eltávolítása, és kicsit olyan érzés utána, mintha szappannal mostam volna arcot... húzódik. Nagyon megörültem ennek a terméknek, mert natúr, de kezdek egyre inkább kiábrándulni :(

update2: azon kívül, hogy tényleg olyan, mintha szappannal mosnék arcot, és húzódik tőle a bőröm, valahogy nem érzem egészen tisztának a bőröm tőle.. elhasználgatom, olcsó nem volt, több, mint 3000 pénzbe került. Ár érték arányban nagyon nem jó ...

update: nem értem, hogy csinálja ebben a melegben, de szárít:O és alig habzik, 2 pumpálásnyit használok el egy lemosáshoz de még így sem érzem, hogy jól tisztítana. már bánom, hogy e mellett a lemosó mellett döntöttem. Általában 6-7-800 Ft-ot költök arclemosóra, avonosat szoktam rendelni, és azok ezerszer jobbak... ennyit a natúrkozmetikumokról.. jól hangzanak, de inkább ne legyen natúr, és tegye a dolgát, szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice