Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enettbaba23, Módosítva: 2012. április 25.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Organic Surge First Class mélytisztító arcmaszk tisztítja és táplálja a fakó vagy dehidratált bőrt. A bőrnyugtató kamilla és a nyugtató mályvacukor mélyen tisztít és táplál, míg a természetes olajok és a növénykivonatok mély hidratálást biztosítanak. A nem megszáradó, lemosható maszk a bőrt gyorsan tisztítja és revitalizálja.

92%-ban természetes összetevők és igazoltan organikus kivonatok vidám elegye.

Használati útmutató: Simítsa el az arcán, hagyja hatni 5 percig, majd mossa le. Egy meleg törölközővel gyengéden szárítsa meg a bőrét. Használja hetente.

Tipp: Egész estés intenzív kezeléshez vigye fel a terméket a szemkörnyéket elkerülve, majd reggel bő vízzel öblítse le.

vador

2014. szeptember 17.

Nagyon kellemes hidratáló maszk meghatározhatatlan citrusos-gyógynövényes illattal. Úgy éreztem van neki valamennyi gyulladáscsökkentő hatása is, de pl. nyilván nem tisztít, hiába ismételgeti ezt a szót a marketingblabla.
Kb. hetente egyszer kentem, vagy soron kívül mikor valami hülyeséggel túlszárítottam az arcom. Szerintem felesleges lemosással vesződni, éjszakára vékonyan vagy egész nap otthon ülős napokon vastagabban ment, előbb-utóbb beszívódott. :) Ebben a formában kb. 1 évet bírt, ennyi a szavatossága is, szóval tök jó.
Az enyémen máshogy fest az INCI, az aloe a 2. helyen, a glicerin valahol az első harmad vége felé. De lényegében nagyon hasonló. Azzal nem értek egyet, amit a címkéjén hirdet, miszerint minden bőrtípusra jó, azért bőven került bele annyi potenciálisan irritáló növényi cucc hogy érzékeny bőrre meggondolandó legyen. Én tudom, hogy nem bántanak az ilyesmik, így bátran használtam.
Aki biocucc párti és hajlandó rákölteni, annak ajánlom, én a magam részéről csak akkor venném újra, ha megint hiperakciósan tudnék hozzájutni, mert azért nem pótolhatatlan, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.