Organic Surge

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Táplálja, hidratálja a normál és vegyes bőrt. Gyorsan beszívódó, könnyű nappali krém.

aalexaa

2015. április 28.

Imádom! Nagyon könnyen zsírosodik a bőröm, erre ajánlotta a kozmetikusom, hogy keressek valami nagyon könnyű krémet, ami hagyja lélegezni a bőrt, de hidratálja annyira, hogy ne termeljen feleslegesen túl sok zsírt. Az összetevői miatt esett erre a választásom. Az illata nem a legjobb, de ez legyen a legkevesebb:) Pillanatok alatt beszívódik, kellemesen puha, de egyáltalán nem zsíros a bőröm utána. Sokkal szebb a bőröm, mióta használom. Az Auchanban vettem 1500 forintért, szerintem az ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

bianca

2013. június 25.

Még tavaly vettem a Müllerben, teljesen véletlenül választottam, a megszokott natúr krémem épp nem volt elérhető (dado sens) és kellett egy hidratáló SOS, már nem kapható itthon ez a fajta, (de Angliából megrendeltem) pedig ez volt a legjobb natúr nappali krém amit eddig használtam.
Nem szárít, nem zsírosít, szinte egész nap mattít és szuperül hidratál, csak gyorsan fogy..
Érett (35), kombinált bőrre ideális választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Érett (35), kombinált bőrre ideális választás.

u.nonó

2013. június 12.

Minél jobb összetevőkből álló könnyű hidratálókrémet kerestem, amikor rátaláltam erre (még nagyobb örömömre éppen akciós áron). Pár napja használom csak, de hihetetlenül elégedett vagyok vele! Gyorsan felszívódik, nem marad fényes utána az arcom (ezt külön értékelem benne), nem ragad! És véleményem szerint roppant könnyű állagú krém! Az illata elég nyers (valószínűleg kevesen szeretnék), nekem azonban nem okoz gondot, mivel arcra kenve nem zavaró. Nagy kedvencem lett! Nagyon jó alap a BB krémem alá; tökéletes páros! Tőlem jelenleg határozottan megkapja a maximális 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).