Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Finom bergamot illatú, gyorsan felszívódó, szuperhidratáló testápoló, amely bőrtápláló mandulaolajjal és glicerinnel védi a bőrt a kiszáradástól, ugyanakkor nem okoz irritációt.

Hoagirl

2013. március 7.

Imádom az illatát, csak azért vettem meg, mert olyan, mintha egy gigantikus nagy bögre teában ücsörögnék. Amikor megvásároltam, egyáltalán nem érdekelt sem az összetevő, sem az állaga, sem a hatása, csak a mennyei illata miatt landolt gondolkodás nélkül a kosaramban. Persze ahogy hazaértem azonnal kipróbáltam, és nem csalódtam. Kicsit vizes az állaga, pillanatok alatt felszívódik, én nem érzek különösebb ápoló hatást, de ennél a terméknél nem is ez érdekel, arra ott vannak a TBS testvajak. :) Nyáron szuper lesz. Megnyugtató az összetevők listája is és az ára sem vészes, akciósan jutottam hozzá 1490 Ft-ért a Müllerben, bár tuti hogy teljes áron is megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

tunderilonka

2012. július 2.

Nagyon tetszik, hogy természetes anyagokból készült, az illata viszont kicsit irritál, de azt szeretem benne, hogy nem túl erőteljes. A téli időszakra nagyon jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

zsoficza

2012. április 9.

Szeretem ezt a testápolót, elsősorban az illata miatt (hatalmas Earl Grey tea rajongó vagyok, amit ugyebár szintén bergamottal ízesítenek), másodsorban pedig mert nem tartalmaz veszélyes kemikáliákat. Hidratáló hatásával teljes mértékben meg vagyok elégedve, és szerencsére kellemetlen ragacsos érzetet sem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol