Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bio növények kivonatait tartalmazó tápláló összeállítás, mely jóval több, mint egy hidratáló arckrém. A szőlőmag olajat, édes mandula olajat és bio mézet tartalmazó arckém táplálja a bőrt és segít megszüntetni a száraz és károsodott bőr jeleit, így a bőr puha, sima és fiatalos lesz.

pronto

2014. május 24.

nem tudom ki volt az a hülye, aki kitalálta az 2 decis arckrémet... nincs vele baj, de ugye ez se nem éjszakai, se nem nappali. télen éjszakára kevés lehet, nyáron meg kicsit sok, most, hogy meleg van, ha fürdés után bekenem az arcom és utána kicsit megizzadok úgy érzem lefolyik... illetve felkenés után még kb fél óráig csillog az arcom kicsit tőle.

az illatában a méz dominál, aminek szerintem nyál szaga van.
nincs vele baj, de már 5 hónapja használom és szerintem még a felénél se vagyok, pedig a nyakamra is teszek.

ja és a pumpás kiszerelés alapvetően jó ötlet szerintem, de nekem 1 pumpa nyomásnyi bőven elég az egész arcomra és nyakamra.

már várom, hogy elfogyjon és mást is használhassak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

az illatában a méz dominál, aminek szerintem nyál szaga van.

már várom, hogy elfogyjon és mást is használhassak.

Aisha

2013. augusztus 4.

Jo hatasu, tudja amit egy testapolotol var az ember, bor szep puha lesz tole. Illata erdekes, mezes, de nem kellemetlen. Nagyon sokaig eleg. Alapvetoen elegedett vagyok vele, csak szeretek uj termekeket kiprobalni, ezert vettem masikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Szonya

2013. március 26.

Nekem olyan semmilyen tulajdonképpen. Nem veszem észre, hogy hű de jó, pedig már kb. egy hónapja használom majdnem napi szinten, de nem is rontott a bőröm állapotán. Nekem is vegyes bőröm van, és simán beszívódik, nem zsírosít. Mondjuk puha tőle a bőröm, és kellemes krém, ezért megérdemel négy csillagot, de ha elfogy (már amikor majd elfogy, a 200 ml-t még egy darabig nézegetni fogom), akkor nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

appdina

2012. március 19.

Vízhiányos bőrre nem tudom, mennyire jó, az enyém vegyes, és a homlokomon-orromon nagyon régóta jelentkező csillogást-zsírosságot teljesen megoldotta. Ezért (valamint az illatáért és a gazdaságosságáért) egyrészt imádom és adnék neki 5 pontot, de az összképhez hozzátartozik, hogy a nagy hidegben az orcákra nem volt elég: száraz, hámló foltjaim lettek, amit zsírosabb krémmel kellett lekezelni. Ez nem lenne annyira meglepő egy zsíros/vegyes bőrre való krémnél, de egy olyannál, amit pont száraz, károsodott bőrre hirdetnek...!?!?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 19.

sammy

2011. december 1.

Nekem nagyon bejön az illata, árban is kedvező, 200 ml-es kiszerelés. Túlérzékeny bőrre lehet, hogy nem az igazi választás a saját példám alapján, más bőrtípusokra valószínűleg sokkal jobban beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 1.

ISzilvi

2011. augusztus 13.

Erdekes, hogy a boromet az orcakon "kicsipi", piros lesz amit egy ego erzes kiser, kb fel oraig nem is mulik el (csak tipp, valoszinu a sodium benzoate-ra valo allergia okozza). A ferjemnek, akinek zsiros bore van, viszont teljesen jo.
Jo minosegu natur kozmetikum egyebkent, a testapoloja teljesen bevalt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Jo minosegu natur kozmetikum egyebkent, a testapoloja teljesen bevalt.

misoko

2011. február 17.

Nem mindennap használom, de 2-3 naponta estére hidratálásként remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 17.

Nem mindennap használom, de 2-3 naponta estére hidratálásként remek.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey