Organix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsuzsa0822, Módosítva: 2015. december 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

B5 provitaminnal, búzaproteinnel és kollagénnel az erős, dús hajért

Lorna

2017. március 16.

Az illata, és az abszolút nem praktikus de cuki csomagolása megvett kilóra. Kenőcsszerűen sűrű világoslila krém, az illata egy kicsit felnőttesebb virágos parfümre emlékeztet. A dundi csomagolásból a vége felé tényleg tornamutatvány kinyomni az utolsó részt, mivel nem lehet fejjel lefelé fordítani, ezért extra macera. Hatására annyira nem éreztem kiemelkedőnek, de még szerintem adok neki még egy esélyt, és pár Organix terméknek csupán a cukiság faktor miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Szirisz

2017. február 14.

Ezer éve nem használok balzsamot,csak pakolást,szóval magas a mérce.Ezt ajándékba kaptam és siratok minden forintot,amit adtak érte,mert eredménye maximum a jó illatú haj és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

matine91

2016. május 1.

Nem tudom, hogy otthon ez a termek kapható-e, en Németországban vettem. Nagyon jo a dizájn, az illata eszméletlen mint a többi Ogx terméknek. A balzsam vagy parkolás hihetetlen sűrű, alig tudtam kisajtolni a duci tubusbol, úgy kellett a combomra tenni es a kezemmel erőteljesen kinyomni. Ahogy a hajamra került azonnal éreztem, hogy itt bizony csodát fog tenni a hajlammal. Így is történt. Ahogy a leírásban szerepelt rajta kell hagyni 3-5 percig es aztan lemosni. Egyszerűen imádom, nem tudom szavakba önteni mennyire boldog vagyok, a hajam illatos selymes, azonnal kifesulhetove, kezelhetőve vált. Kicsit drága nagyjából 2400 Ft-ba jöhet ki az ara, de szívből tudom ajanlani mindenkinek. Bármikor ujravasarolnam, es biztosan kiprobalom a többi fajtát is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Biotin