Organix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Kókusztejet, kókuszolajat és tojásfehérját tartalmazó balzsam, az erős, hidratált és selymes hajért.

Mancsoska

2017. december 29.

A samponjával együtt használom és nekem nagyon bevált. Ha 10 percig rajta hagyom a hajamon, szárítás után nagyon fényes és puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

PcsjBglrk

2016. március 26.

Valóban nehéz állagú krém és nehéz eldolgozni, de mivel rajta kell hagyni a hajon 10 percig ezért szerintem ebből nincs gond.
Én tényleg beszoktam tartani ezt az időt és csodálatos.
Az illatát imádom pluszba.
Amióta használom csodálatosan puha a hajam, sampont is meg kellett volna venni hozzá.
Sajnos Magyarországon még nem láttam ezt a terméket,én Ausztriában egy bipában vettem és maximálisan megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Én tényleg beszoktam tartani ezt az időt és csodálatos.
Az illatát imádom pluszba.

júliusi

2015. július 27.

Kipróbáltam de bár ne tettem volna. Nagyon nem szerettem, nagyon nehéz állagú krém ahhoz képest hogy balzsam és szinte lehetetlen beledolgozni a hajba. Azt vettem észre hogy 1-2 nap után a hajam kezelhetetlenné válik, szerintem kimosni se tudtam rendesen. Nagyon drága is volt, tiszta pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.