Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Az Oriflame első 3 az 1-ben ajakrúzsa - egy gyengéd balzsam, szenvedélyes színek és a pazar ragyogás páratlan harmóniája. Hatására az ajak bőre puhábbá, szebbé és ellenállhatatlanná válik. Avokádót, jojobaolajat, kamillát és E-vitamint tartalmaz.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Ravishing Rose árnyalatom van. A színével semmi gondom, de a hármas "hatást" nem igazán érzékelem. Nem hidratál kiemelkedően (gondolom a balzsam funkció ezt jelentené), hogy "szendvedélyes" lenne a színe, az túlzás. Mondjuk csillogni csillog, de azt is inkább visszafogottan (ez mondjuk nem baj...). Az ígéreteket nem igazán hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

magdiszeles97

2013. május 29.

Spectacular Nude árnyalat van meg, szép természetes a színe, szépen mutat a számon. Nem tart túl sokáig de attól még szeretem. Hidratálhatna kicsit jobban, de hát gondolom erre leginkább az ajakápolók képesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

ritariot

2013. április 14.

Spectacular Nude árnyalat van meg, a színe nagyon szép de nekem nem jött be. Akárhogy hidratálom, alapozom előtte a számat, csak összegyűlik a ráncokban és csúnya :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

pink sunrise

2012. augusztus 14.

Spectacular Nude árnyalat van meg,és nagyon szépen kiemeli az amúgy nagyon piros számat,kell neki ez a diszkrét csillogás.Nem szárit,és sokáig tart,tegnap egész délután fent volt,pedig ettem,ittam közben és este is látszott.Tervben van a Stunning Clover ányalat beszerzése is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Zsanci

2012. július 7.

Ránézésre tökéletesnek bizonyult. De sajnos csak ránézésre, nagyon nem tartós nem lehet szépen, egyenletesen felvinni, nagyon könnyen csomósodik és a színe sem olyan élénk, mint amire számítottam. Nekem csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

toth900118

2012. július 5.

Azonnal megszerettem :) Könnyen kenhető, nem csomós és az illata is nagyon finom. Engem rágógumira emlékeztet. Eddig a Spectacular Nude színben használtam, szép természetes árnyalat, bár picit lehetne intenzívebb, viszont tükör nélkül is könnyen felvihető. Nappalra tökéletes. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Bellala

2012. március 16.

ELőre leszögezem, nincs szándékomban lehúzni az Oriflame termékeket, de sosem voltam nagy rajongójuk. Néha veszek pár dolgot, de sajnos egyre inkább bebizonyosodik, hogy messze elmarad más márkáktól. Ez a rúzs nekem csomósodott felvitel után, kb fél órát maradt fent. Az általam vásárolt Amazing Peach egyébként szép árnyalat, hasonló rúzsokat szoktam venni, kár hogy ez nem jött be. Ár-érték arányban akciósan megéri, egyébként szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

mariann33

2012. február 21.

Már a negyediket "fogyasztom",csak ezt használom.A stunning clover árnyalatot veszem mindig.Szuper rúzs,mindig ilyet szerettem volna.Tartós,szép fényes,nem ragadós.Nekem a rúzsok ízével szokott bajom lenni,de ez jó illatú és ízű.Nálam csúcs szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Lillababa

2012. február 14.

Borzalmasan szárít,már pár perc alatt is. Nagyon sajnálom mert szép színt találtam,de nem tudom emiatt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Judiit

2012. január 28.

Szeretem :) Én nem vagyok oda az annyira harsány színekért és pont ezért is vált be. Ápolja az ajkam, miközben egy kis színt ad. Finom az illat, az íze nem annyira . Kicsit kesernyéssé válik. Szerintem újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).