Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Hatékony dezodor izzadásgátló hatású zöldtea-kivonattal. 24 órás védelmet nyújt a kellemetlen szagokkal szemben.

Kiszerelés: 150 ml

Honeyhair

2015. augusztus 28.

Nekem bevált. Már több kánikulai napon vagyok túl vele együtt, és nem vagyok büdös... :) Lehet, hogy nem mindenkinél hat, nálam igen. Az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

ursus

2014. december 14.

Hol kezdjük?
Kezdjük belülről. A mozgalmasabb napokkal nem bír, így nyugalmasabb hétvégéken használtam. Eddig.
Merthogy a flakon tartalmának 2/3-a már ki se jön. Nem tudom mi történt. Már induláskor sem volt 100-as a spray, de így most kijelentem, hogy használhatatlan. Nulla!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 14.

Hol kezdjük?

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid