Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló, golyós dezodor zöldtea-kivonattal. 24 órás védelmet nyújt az izzadással szemben.

Kiszerelés: 50 ml

jane79

2019. május 10.

Nem váltak be az Oriflame izzadásgátlók, de főleg ez a zöld kupakos nem. Sajnáltam nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Szofi1101

2019. április 29.

Nem annyira vagyok hajlamos a büdösödésre, így nekem ez a dezodor szépen bevált. Nem lett a kedvencem, nem is tudom miért, de egyáltalán nem rossz. Enyhe illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 2.

Számomra ez egy átlagos dezodor, némi izzadásgátló hatással. Igazándiból egyik izzadásgátló sem tökéletes. Az illata tetszik, visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 2.

WAME123

2018. június 25.

Mióta megjelent az Oriflame kínálatában csakis ezt (és a spray változatát) használom. Annyira imádom a zöld tea illatú piperéket! A fekete ruhán kicsit meglátszik sajnos, úgyhogy ügyeskednem kell vele, de nem okoz gondot. Az izzadást megfelelően gátolja nálam, akciós árban pedig verhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Csutak

2018. május 4.

Őszinte leszek, egyik dezodorban sem bízom, mert nekem a szorongás és a depresszió miatt erőteljesebb az izzadásom, amin semmi nem szokott segíteni, csak ha megnyugszom. De eddig két márka vált be, segített. Az egyik az adidas a másik ez. Az illata kellemes és frissítő és bár ha nagyon bepánikolok, akkor nem segít, de egyébként igen. Az ára is nagyon jó. Négy csillag a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

isehreT

2017. február 21.

Nekem nem vált be. Szerintem büdösebb vagyok vele, mint nélküle lennék, amikor megizzadok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Adr

(!)
2016. július 17.

Nekem semmi sem valt be, foleg nyaron. 100 termeket kiprobaltam mar. En szemely szerint meg vagyok vele elegedve.
Kb. 10-13 orat bir izzadas es szagok nelkul, attol fugg, h mennyire stresszes a nap. Nyaron nekem eddig csak ez valt be, a 48orasa nem bir ennyit. Minden reggel szappannal megmosott, jol megszaradt honaljra kenem fel. Kb. 10perc alatt szarad teljesen, utana oltozok. Honaljrol leporzik a felesleg igy sotet ruhat fel sem veszek, de nekem ez a legkevesebb, fo h gatolja az izzadast, elerem vele, amit akarok. Csak ujjatlan felsoknel mukodik, honaljhoz tapado ruhanal hatastalan, leszedi a deot.
Tokeletes csodaszer nincs. Telen nekem eddig, ami passos felsokhoz is jo a szinten oriflame pure care krem deoja valt be. Mindenmastol izzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

0bikbik0

2015. november 1.

Szerettem, sokat elhasználtam ebből a fajtából. Akciósan nagyon jó áron lehetett hozzájutni.
Sajnos a fehér foltok némelyik ruhán (érdekes, nem mindegyiken) meglátszódtak, és mint minden Oris deo nagyon lassan száradt, de cserében kellemes volt az illata, és jól gátolta az izzadtságot (a 24 óra persze erős túlzás...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 1.

JudithBeauty

2015. június 4.

A zöld tea illata frissítő hatású, jól dezodorál, és nem hagy nyomot a ruhán. Az Activelle dezodorok közül egy az egyik legjobb és akciósan az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Bnemrita

2014. november 17.

Nekem nagyon tetszik. Jól teljesít. Kellemes illatú, jó hatékonyságú. És most akciós Oriéknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.