Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 100 g

illatvarázs*

2013. január 15.

Tetszik a szép levél forma, jó, hogy nem szárítja a kezem, de az illatával nagyon nem vagyok megelégedve. Nekem friss uborka illat. Jelen esetben szerencse, hogy nem tartós az illata. Alig várom, hogy elfogyjon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 15.

musume

2012. szeptember 20.

Én csak kézmosásra használom, és imádom az illatát. Szerintem bőven megéri az árát. És én még kézmosás után is érzem a kezemen az illatot. Kellemes, friss illat. Finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Blame

2012. szeptember 3.

Nem tudom de én egy picit csalódott vagyok... Kellemes az illata de valahogy mégis intenzívebbre számítottam. Egyáltalán nem érzem az illatát, csak akkor ha jó erősen megszaglászom a kezem kézmosás után. Kipróbáltam zuhanyzáskor is, de alig tudtam kicsikarni belőle annyi habot hogy rendesen be tudjam magam szappanozni. Úgyhogy marad csak kézmosásra. Mondjuk amúgy sem szoktam szappannal fürödni, de most kíváncsi voltam bandita hozzászólása alapján, hogy milyen is lehet. :D Meg kár, hogy hamar elveszti a "levél formáját". :/ Egyszóval nem rossz szappan ez, csak valamiért én többre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

bandita

2012. augusztus 10.

2012. 07. 08
Tökéletes szín, forma, állag, illat. Az összetevőlista sem tartalmaz halálos mérgeket, nyugodt lélekkel fogom elhasználni ezt a frissítő, nőies illatú szappankát.
2012. 07. 25
Tegnap este már használtam zuhanyozás közben. A termékcsalád illata frissítőleg hat az érzékekre, krémes, sűrű habjába legszívesebben belekóstoltam volna. Kár, hogy leöblítés után már egyáltalán nem érződik a bőrön az illat.
Teljesen úgy viselkedett, mint egy hidratáló krémszappan, örülök, hogy méltó volt a bizalmamra és nem szárított, nem irritált.
2012. 08. 10
Tegnap beszereztem egy Ph-tesztcsíkot. Kíváncsiságból leteszteltem, és erősen lúgos reakciót mutatott. Emiatt csak testre ajánlom, sem arcra, sem intim területre ne használjátok szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

2012. 07. 08
2012. 07. 25