Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ferita

2014. március 26.

Nyáron nagyon szívesen használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Nyáron nagyon szívesen használtam!

jetroh

2013. február 6.

Nekem nem igazán jött be.
Anno az avonnak volt ilyen esőerdős tusija,na az milliószor jobb.
Bár nem rossz,de többet nem rendelem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Nekem nem igazán jött be.
Anno az avonnak volt ilyen esőerdős tusija,na az milliószor jobb.
Bár nem rossz,de többet nem rendelem meg.

bandita

2012. július 8.

A tusolózselé illata, hatása éppolyan frissítő, mint a vízesés, amely a csogoláson látható. A cég kiválóan ért hozzá, hogy számomra vérlázító összetevőjű termékeit ellenállhatatlan ruhába és illatba öltözteti. Gondolhatjátok, milyen csodás illata van, ha az összetevőlista tudatában is megvásároltam a teljes termékcsaládot.
Nincs mentségem arra sem, hogy maximális csillagszámot adok a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

Nincs mentségem arra sem, hogy maximális csillagszámot adok a terméknek.

trisztan

2012. július 2.

Nálunk a lányom egyik kedvence lett, nagyon szereti az illatát. Nekem egy átlagos tusfürdő, mindennapi tusoláshoz tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.