Oriflame

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Amaerilde, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenése: 2017

Orientális illat tengervizes jegyekkel.

Fejillat: ámbra (balti borostyán), grapefruit, vizes jegyek.

Szívillat: narancsvirág, ibolya, fekete kömény

Alapillat: cukornád, vanília és kókusztej

Ár: 4000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postázom előre utalás esetén
Ár: 4000ft , Eladó: mlnd
Állapot: Kb 2-3x fújtam, szinte teli, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel vagy postázom is!

Enne

2020. május 12.

Ez igen!!! Már régóta kíváncsi vagyok az illatára, és most nagy akcióban volt, így lecsaptam rá. A megjelenésekor a külseje tetszett meg és az illatjegyek. Majd átnéztem a véleményeket is, hogy ki mit gondol, mire hasonlít. Valaki korábban írta, hogy a Daydreaming in a Hammock-ra hajaz, aminek a tartósabb, testesebb változata. Nos, az a kicsike nagy kedvencem, ugyanis imádom a kókuszos, tengervizes, könnyű és citrusos illatokat. Rajtam kifújáskor citrusos, erőteljesebb, majd kókuszossá válik, leszáradásában pedig mindkét aromát megvillantja. Éppen olyan, amire gondoltam. Eddig egyszer próbáltam ki, de máris imádom. :) Ha változna a helyzet, jövök update-elni.
U.i. Totál Soulcal & Co!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

U.i. Totál Soulcal & Co!!!

RyahOneY

2020. február 5.

Meglep, hogy még nem értékeltem itt ezt a parfümöt, pedig nagy-nagy kedvencem, időnként mindig visszatérek hozzá. :) Már vagy 2 éve, hogy felfedeztem magamnak. Az üvege nagyon szép, és benne ez a kékes-türkizes folyadék is nagyon jól mutat (nekem sem fogta még meg egyik ruhámat sem, de azért fehér holmin ne kísérletezzünk vele, biztos ami tuti...). Vizes, keleties, és az ámbrának köszönhetően olyan kis "meleg" illat, nagyon kellemes, főként az őszi-téli időszakra, de igazából egész évben bármikor szívesen viselem, alkalmakra és hétköznap is. :) Szeretem, hogy ennyiszer akciózzák, mert így mindig van 1-2 üveg letéve nekem tartalékba is. :D (7-8ezer ft-ért nem venném meg - sem ezt, sem más parfümöt, de 4000 ft körüli akciós áron abszolút jól jár vele az ember, nekem legalábbis nagyon bevált, így nem sajnálok rá ennyit.) Rajtam tartós is. Tényleg nem tudok rá rosszat mondani - amennyire tartottam tőle, most annyira szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Ditti79

2019. szeptember 5.

Katalógusban tetszett meg az illata és mivel épp akciós volt (3.999 Ft 50 ml) ezért hirtelen felindulásból megrendeltem.Nem kellett volna.Egyáltalán nem olyan rajtam,mint amit a katalógusban éreztem,amiről igazán nem tehet,de a tartóssága is valami pocsék - kb. 2 óra és eltűnik,mintha semmit se fújtam volna magamra.Édeskés,semmilyen illat,amolyan 12 egy tucat....meg kellene már tanulnom,hogy katalógusból nem rendelek parfümöt :) Az üvegcséje szép...de amiatt nem kap csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

abicicaaa

2019. február 16.

Nagyon nem erre szamitottam. Nyari, konnyed illat kutatasban vagyok, valamiert azt hittem ez az lesz. Izgalmasnak tunnek ezek az osszetevok, foleg igy egyutt. De rajtam egy ragacsos, edes kuszasag. Erzek grapefruitot, cukornadot is talan, narancsviragot es ibolyat is. Nem tudom miert, a ragacsos szo a legtalalobb erre az osszhatasra.
Mostanában sokszor tapasztaltam, mennyit jelent a borkemia. Mas boron siman lehet csodas illat.
A tartossaga es erdekessege miatt lett megis 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

A tartossaga es erdekessege miatt lett megis 3*.

ALettah

2019. február 11.

Update: sokat gondolkoztam, hogy be merjem-e írni ezt az updateot :)) Még volt egy kis mintám belőle, és abból dobtam fel, mikor sportolni mentem. Nos, nem hittem az orromnak, de a kimelegedett, izzadt bőrömön ez az illat egy álom! Sokkal jobban kiadja a sós jegyeket, nagyon izgalmas és különleges, ahogy a sós és az édes egybefonódik. Hazaértem a sportolásból és megrendeltem a nagy üveget :) A nyár lesz az ő szezonja!
Azt hiszem, még soha nem akartam ennyire szeretni egy parfümöt. Mert ez az üveg valami álom! És a leírás, a különleges jegyek, óh anyám...
Sajnos maga az illat nem annyira nagy szám. Édes és annyiban vizes jellegű, hogy halványan sós is, éppenséggel érdekesebb, mint a legtöbb mostani katalógusillat, de én sajnos nem érzem a köményt, sem a kókuszt... pedig micsoda kombináció lehetne! Tartósságban pedig messze elmarad a sima Amber Elixir öreganyjától.
A szépséges üveget külön pontozom,de sajnos ez így is csak egy közepes lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

A szépséges üveget külön pontozom,de sajnos ez így is csak egy közepes lett...

Annabella0

2018. szeptember 19.

Nekem csalódás volt ez a parfüm. :( Illatosított katalógus oldal alapján rendeltem meg- ott nagyon megfogott.
Magamra fújva, erős, fojtó pacsuli illata van 😖

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Magamra fújva, erős, fojtó pacsuli illata van 😖

nyuszo

2018. augusztus 23.

Ajándékba kaptam ezt a kis parfümöt, nagyon megtetszett az üvege....az illat maga nem az a tipikus sziruposan cukros, hanem egy érdekes, semmihez sem hasonlítható édes-olajos-aquás kombináció... Most, ha így belegondolok, olyan 'strand' illata van....édes-krémes kókuszos naptej, egy kis napolaj és víz!
Ezután oda fogok figyelni az Oriflame illataira is.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ezután oda fogok figyelni az Oriflame illataira is.....

pomme

2018. július 19.

Fragin a Womanity-hez hasonlítják...hát, szerintem semmi köze hozzá, ne ijedjetek meg. Édeskés, vaníliás-kókuszos. Én még kiérzem az ámbrát, a köményt és egy általam is tolerálható narancsvirág illatot. Talán az ibolyát is, de nem az az utálatos "ittsemvagyok, sajnálom, hogy létezem" mártíranyuka minőségében van jelen, mint a legtöbb parfümben. Nem az a tipikus nyári koktélos-naptejes egyszerűség. 30-35+osoknak, vagy inkább cukroskókuszból kiábrándultaknak ajánlom. Hiába az az első két illatjegy, ez egy sokkal összetetebb parfüm. A rómaiköménytől (nem a "magyar" kömény) sem kell megijedni, mert csak egy pici fűszerességet ad hozzá, én kifejezetten szeretem, ahogy a koriandert is, akár levél, akár "mag". A sóssága talán ebből a fűszeres részből jön, és ezért hasonlítják a Womanityhez, de nekem volt elég sokáig olyanom is, és nem, nagyon nem hasonlít. Ez szimplán csajos, mindenféle hisztifaktor nélkül.

Update: ordenáré melegben a köményes rész inkább valami kókuszhéjas-mogyorós illat lesz. Krémes, édes, én semmiképp sem nevezném aquás parfümnek. Ez az első Orilame parfüm, amit el fogok használni :) Az üvege egyébként nekem nagyon tetszik, a tartóssága meg meglepően jó a nagy meleg ellenére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

jutkaci

2018. július 13.

Szerintem szuper illata van! Nem túl tartós, de nyáron engem ez nem zavar. 2-3x újrafújom. Nem az a tipikus tengervizes illat, de mégis nyári parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

lildiko

2018. július 2.

Tavaly nyárra vettem meg kíváncsiságból akciósan, és nekem tökéletes. Az illata nagyon illik hozzám, számomra ideális nyár parfüm, annyira kellemes az illata. Eleinte féltem, hogy megfogja majd a fehér ruháimat, de nekem abszolút nem látszik meg rajtuk. Rajtam nagyon tartós, egyszer szoktam felfújni reggel és még este is lehet érezni, pedig nem locsolom őrült módjára. Idén újravettem, szóval ezen a nyáron is ez lesz az illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: PEG-40