Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: mandarin, fekete ribiszke, szőlő
Szívjegyek: heliotrope, mandula, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, ámbra

Ár: 3900 Ft + postaköltség (postán maradó) , Eladó: violator
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: fizetés előre, banki átutalással. postázom.
Ár: 5000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: FOXPOSTOLNI NEM TUDOK POSTÁNMARADÓRA TUDOM KÜLDENI ELŐRE UTALÁS ESETÉN

Alexandra_28

2021. március 23.

Kedvenc illatom az Oriflametől. Amikor ezt használom, mindig megdícsérnek, hogy milyen jó illatom van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

stylo

2020. november 13.

Ajandekba kaptam. Mindig elerzekenyulok, mikor valaki van annyira figyelmes, hogy megjegyzi, mennyire imadom a parfumoket, es energiat fektet abba, hogy megprobalja kitalalni az izlesemet, egyszoval oromet akar okozni. Meggyozodesem, hogy ez meg sok eves ismeretseg utan is lehetetlen vallalkozas, ezert nem nagyon szoktam ajanlani. Tobbszor is hangoztattam, es nem tagitok tole, hogy egy no valasszon maganak parfumot, lehetoleg tobbet is, es legyen tisztaban vele, hogy mit akar vele kozvetiteni magarol. En ezt illatdiffuzorba fogom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

KisTigris

2020. október 25.

2020 január 09: Valahogy nőiesebbre, másra számítottam. Ez a második Oriflame-es parfüm, eddig egyik sem volt az a szívdobogtató illat. 😕

2020 október 23: majdnem az összes női mintát megvettem, próbálgattam és egyik sem volt az a hűha érzés. Azt hiszem kihagyom az Oriflame parfümjeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Hplusz

2020. október 16.

Én valahogy jobbra számítottam....elfújkálom ha otthon vagyok, de ha kilépek az utcára nem ezután nyúlok. Nem tudom megfogalmazni mi nem tetszik benne, mivel a testápolójával együtt rendeltem meg tavaly télen, azt viszont imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Bttmlnd

2020. június 19.

Imádom az Oriflame parfümöket. Számomra ez a legjobb illat. Nőies, évek óta ősszel, télen ezt használom. Nagyon nagyon tartós, mosás után is érzem a ruháimon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Angyalka94

2019. október 2.

Imádom az illatát és tartós is! Akciósan megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom az illatát és tartós is! Akciósan megéri az árát! :)

SmellSpirit

2019. szeptember 27.

A katalógus alapján nem venném meg, de mivel volt itthon mintám kipróbáltam azzal is az összeférhetőségünket. És azt kell mondjam várom a hidegben való meleg összebújást eme illattal. Nem kifejezetten különleges, sőt! Viszont számomra igen bensőséges atmoszférát varázsol. Lobogó tűz a kandallóban, fahéjas forró csoki, kötött pulcsi, hatalmas, puha párnák, soft jazz... 5*😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Anno a fekete változatát használtam, de mivel azt megszüntették, gondoltam ki próbálom akkor ezt a fajtát is. Nem bántam meg. Évek óta használom. Imádom az illatát, szerintem elég sokáig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

magyaredina

2019. április 17.

(Meglepően sok Oriflames parfümöm van).
Egész jó. Kellemes édes, ölelő illat. Nem csoda mondjuk, ámbrás. Nincs túlgondolva maga az illat, és nem is sokáig érezni az elején kifújt kissé citrusos édes illatot, viszont egész sokáig marad egy kellemes meleg illat.
Lehetne sokkal tartósabb, igaz így drágább is volna.
Az üvege illik az illathoz.
Az ára...hát akciósan jó, teljes áron sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

(Meglepően sok Oriflames parfümöm van).
Lehetne sokkal tartósabb, igaz így drágább is volna.
Az üvege illik az illathoz.
Az ára...hát akciósan jó, teljes áron sok.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Acid Yellow 3, FD&C Red 40, CI 42090