Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: mandarin, fekete ribiszke, szőlő
Szívjegyek: heliotrope, mandula, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, ámbra

Ár: 5000ft/db , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen,Postán maradóra tudom küldeni előre utalás esetén
Oriflame Amber Elixir EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Retroversu

2022. április 9.

Nekem bevált. Aki szereti a keleties, füstös illatokat, azoknak ajánlom. Nem tömény, nem tolakodó illat és exkluzív üvegben van, ami könnyen utaztatható is akár, nem túl nehéz, nem túl nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

KisTigris

2022. január 8.

2020 január 09: Valahogy nőiesebbre, másra számítottam. Ez a második Oriflame-es parfüm, eddig egyik sem volt az a szívdobogtató illat. 😕

2020 október 23: majdnem az összes női mintát megvettem, próbálgattam és egyik sem volt az a hűha érzés. Azt hiszem kihagyom az Oriflame parfümjeit.

2021 július 02: Megbuggyantam! Megvettem a testápolóját és imádom. Megváltoztam, magabiztosabb lettem és hirtelen megtetszett az illat is. Most 3 mintám van, azt használgatom, de megveszem a parfümöt is.

Megvettem 😍

2022 január: Ez nem Alien utánzat? Yodeyma Iris-ét szagolgattam és ez a két illat nagyon hasonló. 🤔 Attól még imádom ezt. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Megvettem 😍

letty55

2021. augusztus 24.

Igazából párom miatt vettem meg, mert ő nagyon szereti az illatát rajtam, ami valóban nagyon különleges. Járt hozzá krém is díszdobozban, aminek az illata nem is hasonlít a parfüméhez, de ettől függetlenül szeretem. Nekem tipikus téli illat, nehéz, tolakodó, nyáron semmiképp sem használom. Hozzá lehet szokni, de egyértelműen nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Zsedit

2021. június 20.

Néhány hete ismertem meg ezt az illatot, s fillérekért találtam is egy darabot belőle. Ez jóó! Olyan otthoni meleg illat, meg talán télen több réteg ruha alá is jó lesz. Tartósnak mondható, legalábbis az ámbra hossza kitart. A cristal verziót is beszereztem, az már annyira nem tetszik, pedig szeretem a tengervizes, "kékes" illatokat, de mégsem. Más katalógus illat nem igazán állta meg a helyét a gyűjteményben, de szerintem az elixir maradni fog! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Bridge29

2021. május 24.

Egy időben sokat használtam. Megvettem a második üveget is ,de aztán terhes lettem és nem tetszett az orromnak. Azóta is.megvan de nem nyúltam hozzá. Tartós elég erős.illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Alexandra_28

2021. március 23.

Kedvenc illatom az Oriflametől. Amikor ezt használom, mindig megdícsérnek, hogy milyen jó illatom van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

stylo

2020. november 13.

Ajandekba kaptam. Mindig elerzekenyulok, mikor valaki van annyira figyelmes, hogy megjegyzi, mennyire imadom a parfumoket, es energiat fektet abba, hogy megprobalja kitalalni az izlesemet, egyszoval oromet akar okozni. Meggyozodesem, hogy ez meg sok eves ismeretseg utan is lehetetlen vallalkozas, ezert nem nagyon szoktam ajanlani. Tobbszor is hangoztattam, es nem tagitok tole, hogy egy no valasszon maganak parfumot, lehetoleg tobbet is, es legyen tisztaban vele, hogy mit akar vele kozvetiteni magarol. En ezt illatdiffuzorba fogom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Hplusz

2020. október 16.

Én valahogy jobbra számítottam....elfújkálom ha otthon vagyok, de ha kilépek az utcára nem ezután nyúlok. Nem tudom megfogalmazni mi nem tetszik benne, mivel a testápolójával együtt rendeltem meg tavaly télen, azt viszont imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Bttmlnd

2020. június 19.

Imádom az Oriflame parfümöket. Számomra ez a legjobb illat. Nőies, évek óta ősszel, télen ezt használom. Nagyon nagyon tartós, mosás után is érzem a ruháimon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Acid Yellow 3, FD&C Red 40, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.