Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: mandarin, fekete ribiszke, szőlő
Szívjegyek: heliotrope, mandula, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, ámbra

Ár: 3500ft , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postázom előre utalás esetén
Ár: 4000ft , Eladó: mlnd
Állapot: Nagyon kevésszer fújtam, szinte teli., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, vagy postázom is!

KisTigris

2020. január 9.

Valahogy nőiesebbre, másra számítottam. Ez a második Oriflame-es parfüm, eddig egyik sem volt az a szívdobogtató illat. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon kellemes illat és tartós.

Angyalka94

2019. október 2.

Imádom az illatát és tartós is! Akciósan megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom az illatát és tartós is! Akciósan megéri az árát! :)

SmellSpirit

2019. szeptember 27.

A katalógus alapján nem venném meg, de mivel volt itthon mintám kipróbáltam azzal is az összeférhetőségünket. És azt kell mondjam várom a hidegben való meleg összebújást eme illattal. Nem kifejezetten különleges, sőt! Viszont számomra igen bensőséges atmoszférát varázsol. Lobogó tűz a kandallóban, fahéjas forró csoki, kötött pulcsi, hatalmas, puha párnák, soft jazz... 5*😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Anno a fekete változatát használtam, de mivel azt megszüntették, gondoltam ki próbálom akkor ezt a fajtát is. Nem bántam meg. Évek óta használom. Imádom az illatát, szerintem elég sokáig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

magyaredina

2019. április 17.

(Meglepően sok Oriflames parfümöm van).
Egész jó. Kellemes édes, ölelő illat. Nem csoda mondjuk, ámbrás. Nincs túlgondolva maga az illat, és nem is sokáig érezni az elején kifújt kissé citrusos édes illatot, viszont egész sokáig marad egy kellemes meleg illat.
Lehetne sokkal tartósabb, igaz így drágább is volna.
Az üvege illik az illathoz.
Az ára...hát akciósan jó, teljes áron sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

(Meglepően sok Oriflames parfümöm van).
Lehetne sokkal tartósabb, igaz így drágább is volna.
Az üvege illik az illathoz.
Az ára...hát akciósan jó, teljes áron sok.

flobianti

2019. március 21.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet, igaz,hogy csak egy kis mintán teszteltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet, igaz,hogy csak egy kis mintán teszteltem.

zsucci93

2019. március 1.

Nagyon nagyon régóta az egyik kedvenc parfümöm. Újra és újra megveszem, mert annyira finom az illata. Mint kiderült számomra a km-an feltüntett jegyek alapján az összes parfüm, ami bejött valamilyen gyümölcs és ambra keverék. Valószínű rajtam ezek állnak jól :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

szptimea

2019. január 26.

Csodálatos illat! Édes, meleg, belebújós. Olyan mély. Nem lehet szavakkal leírni! És plusz, hogy nagyon tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

znababy

Korcsoport: >54
2018. december 14.

Reges-regen a megjelenes eveben vettem meg eloszor. Az illatositott oldalon szagoltam meg es megrendeltem. Mikor magamra fujtam, egy borzalmas "szagot" ereztem! Nem is birtam magamrol lemosni! Csak szidtam magam, hogy ezt a "borzalmat" hogy tudtam megvenni!!! Eltelt kb. 7 ev mire ujra megillatoltam es megtort a varazs! A finom mandula es pezsma, igy egyutt, elvarazsolt!!! Hatarozottan (szerintem) teli illat! Nyaron nem tudom elviselni, fullaszto, tomeny. De mikor hidegebbre fordul az ido, akkor jon el az o ideje! A tartossaga 4-5 ora. Ha a ruhara kerul akkor tobb! En hiszem azt, hogy a hangulatom nagyban befolyasolja a parfum intenzitasat, igy annak tartossaga valtozhat. Rajottem (mar tobb eve), hogy parfumoket nem szabad leirni, mert ami valami kb. 10 eve budos volt, az most a favorit es forditva is igaz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Acid Yellow 3, FD&C Red 40, CI 42090