Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sz.anna2010, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, gyümölcsös, fás illat.

Fügekaktusz, Frangipáni virág, Ámbra.

Mint a lemenű nap utolsó, lágyan simogató sugarai, úgy öleli át az Athena Sensual Breeze Eau de Toilette illata a viselőjét. A frangipáni virág és az ámbra eszenciája érzékivé és ellenállhatatlanná varázsolják az illatot.

Ár: 1500 , Eladó: Puszedli01
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
angelina69

2016. december 11.

Érdekes, hogy milyen kevés véleményt írtak róla. Pedig még a mai trendbe is beleillik egy kissé. Édeskés, gyümölcsös, légies illat. Kifejezetten finom (nekem). Lehet, hogy vicc, de én simán használom hidegben, melegben. Kicsi a hatósugara és sajna a tartóssága is. De mégis kell..., mert kellemes. Sajnos utoljára a februári katalógusban szerepelt, azóta nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

borbasemese

2016. május 1.

Nagyon örültem, mikor barátnőm meglepett vele, finom, nőies kis parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Nagyon örültem, mikor barátnőm meglepett vele, finom, nőies kis parfüm.

Lierre

2015. június 19.

Tényleg nem tartós, inkább egy táskába valós, gyakori frissítésre. Csak engem emlékeztet halványan az Alienre? Csak mintha 1:100 arányban hígították volna... :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 19.

ladri

2015. május 25.

Nyáron használtam, nekem olyan nyári illat. Nem túl tartós, de kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nyáron használtam, nekem olyan nyári illat. Nem túl tartós, de kellemes illatú.

danyadi77

2015. április 26.

Az illata nagyon tetszik, amiatt vettem meg. Sejtettem, hogy ennyi pénzért nem lesz tartós, de nem is baj. Arra, hogy egy nyár alatt elfújjam, pont jó.Tartóssága miatt csak 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Katerina

2015. január 16.

A tartósságával elégedett vagyok. Az illata friss, virágos. Többen is dicsérték már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Kyra72

2014. november 12.

Kicsit a Fire-re hajaz, de van benne egy nagyon zavaró, öreges illat. Édes, de egyáltalán nem tartós, én ajándékba kaptam. Nem vennék magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 12.

blanche-neige

2014. augusztus 20.

Illatra nem adhatok csillagokat, mert ízlés kérdése, de tartósságra megérdemel 5-öt mert pont annyit tart mint amennyit egy EDT-nek kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Princess

2014. augusztus 12.

Nem erős kis toilette, de nyárra szerintem éppen megfelelő. Virágos illata van, kicsit édeskés, de nem tömény. Szerintem érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.