Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arabell, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló krém mindennapi használatra. Védi és ápolja a babák bőrét. pH-semleges.

Chrissy

2016. szeptember 20.

Pont most került a kezembe. Nem is tudom mikor rendeltem, csak állt a szekrényben a sorára várva. Minden nap használok testápolót, mindenfélét kipróbálok, mert megunom őket. Ezt nagyon szeretem, púderes, tiszta mosott ruha illata van. Kár, hogy illatanyagoktól. De nekem ennyi belefér, kényezteti az érzékeimet.
Babára nem kenem, az ő érzékeit nem kell illatokkal kényeztetni.
Szerintem jól hidratál és gyorsan beszívódik. Tetszik. Kellemes az illatába burkolózva aludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Babára nem kenem, az ő érzékeit nem kell illatokkal kényeztetni.

Honeyhair

2013. május 14.

Kicsit hígabb állagú, lágy krém, tápláló hatása nem mondhatnám, hogy intenzív, úgyhogy összességében elég light termék, de melegebb napokra, nem száraz bababőrre, mindennapos ápoláshoz elegendő. A hatása jó, nem okoz irritációt. Az illatanyag viszont sok benne, esti fürdés után, lefekvés előtt bekenve például elég zavaró! Ezt át kellene gondolni, elvégre babák számára készült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lanolin

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.