Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy markáns, mégis férfiasan kifinomult illat. Arra ösztönöz, hogy a saját utadat járd. Olyan férfiaknak ajánljuk, akik ösztöneik szerint cselekszenek. A fejjegyben az ámbra dominál, utat adva a fekete bors fűszeres aromájának és a levendula érzékiségének egy karizmatikus, izgalmas illatot alkotva."

Ár: 3.000 Ft/+szállítás , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan, fóliás , Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levél, vagy Foxpost, a vevőt terheli
Ár: 2500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

ALettah

2020. május 10.

A Be the Legend szerintem egy nagyon kellemes férfiillat, gondolkoztam rajta, hogy meglepem vele a páromat. Csak szegény nem szereti a parfümöket, van neki egy üveg Bvlgari Blv, azzal fog nyugdíjba menni is. Ennek ellenére rendeltem egy mintát, mert kíváncsi voltam, hogy mit hoztak ki a szuper bőrös-tonkás-almás Be the Legend flankerjeként. Nos, sok közük nincs egymáshoz, ez az illat a levendula köré épül, egy levendula alapú, friss, a határozott bors és gyömbér jegynek köszönhetően meglepően pikáns, a muskátli és a tonka miatt valamennyi lágyságot sem nélkülöző illatról van szó.
Tartóssága elmarad az általam ismert Oris férfiillatoktól, a neve szerintem gagyi - csak én érzem úgy, hogy az a férfi, akinek különösen fontos, hogy olyan parfümmel fújja magát, amitnek a nevében "legenda" szerepel, egy kisebbségi komplexussal küzködő, neurotikus alak? :))
Maga az illat amúgy abszolút viselhető, kellemes, munka- és irodakompatibilis, de összességben közepes, mert ennél sokkal jobbak is vannak az Oriflame portfóliójában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol