Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

mismercus

2015. december 5.

Sajnos pont most fogyott el, amit nagyon sajnálok, pedig az elején kétkedve álltam hozzá. Pozitívan csalódtam benne. Az arcbőröm elég egyenetlen, így ez hatalmas segítség volt számomra. Mivel ezzel mostanában nem találkoztam, egy újabb Oriflame-es termékkel próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

muffin93

2014. szeptember 7.

Nekem bejött, valóban nem mattít, de sokkal szebb rajta az alapozó (Paris Berlin Le Fluide). Nem csíkozódik, tart egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

b_dorka

2014. szeptember 7.

Még csak ezt a sminkalapot használtam, ezért nem tudom összehasonlítani másikkal. Nekem tetszik, tud mindent, amit általában elvárunk egy alaptól. A hidratálás után felkenem, megvárom, amíg megszárad, aztán jön az alapozó vagy a bb krém. Mind a kettő könnyebben kenhető ezen és tartósabb, mint nélküle. Elég nagy ez a tubus, hihetetlenül sokáig kitart ez a mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Sophie92

2013. június 29.

Nekem elég jól kiegyenlítette a bőröm felszínét, szebb volt az eredmény, mikor ezzel használtam a CC krémet,mint nélküle. Felkenés után mindenképp hagyni kell pár percet és csak utána alapozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

ritariot

2013. április 14.

Nekem a szememen nem vált be. Ugyanúgy összegyűlik a ráncokban meg elmászik a festék :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

anita_fliszar

2013. március 26.

Jó én most rendeltem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Jó én most rendeltem belőle.

szabonikolett120

2013. február 25.

Szerintem megérte az árát.A sminket elég jól fenn tarja,a nap végén is látszódik,hogy van valami rajtad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 25.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.