Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A sminklemosó hatékonyan távolítja el az arcbőrről a sminket és a szennyeződéseket. Gyengéd formulája nem irritálja a szemkörnyék bőrét. Puhává teszi és felfrissíti a bőrt.

Anyuci

2015. december 14.

Olyan mintha vízzel próbálnám lemosni a sminket.A szemceruzát és a spirált teljesen elmaszatolja.Semmit sem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Demetria

2014. október 29.

Valami borzalom... Nagyon bánom, hogy kidobtam rá a pénzt, ráadásul akciósan volt 1500 Ft... Amikor először ráöntöttem a vattakorongra, csak úgy ömlött, folyt minden felé, az első gondolatom az volt, hogy sima víz van benne. Aztán elkezdtem (volna) leszedni a szempillaspirált (azt fontos hozzá tenni, hogy NEM vízálló spirálról van szó), hogy könnyedén nem jött le az hagyján, de egyáltalán nem szedte le, cserébe szétmaszatolta a szemem körül az egészet... Ugyan nem tartozik ide, de amikor az Oriflame-s "szépségtanácsadó" rám tukmálta ezt a förmedvényt, azt állította, hogy leszedi a szempillaspirált. Ezek után semmilyen Oriflame-s termékre nem vagyok vevő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

sarah1998

2014. augusztus 1.

Borzalom! Semmit sem ér. Az alapozót szemhéjpúdert leszedi, de dörzsölni kell ha a tust a szemceruzát vagy a szempillaspirált akarom leszedni. Rendesen kínzás volt vele a smink lemosása, volt hogy fekete karikák maradtak a szemem alatt. A Nivea vízálló sminklemosójánál van a voksom. Árban körülbelül egyforma, de a smink leszedése vele kellemes, hűsít,nyugtat,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Bexxx

2014. január 30.

Sima szemhéjpúder, szemöldök ceruzát leviszi, de tust és szempillaspirált tényleg gyengébben... nem veszem újra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

mrnn

2013. december 24.

Gyengének találom,a szempillaspirállal nehezen boldogul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Gyengének találom,a szempillaspirállal nehezen boldogul.

csurienci

Korcsoport: < 18
2013. november 3.

Hatékony,nem csíp.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. november 3.

Hatékony,nem csíp.Nekem bevált.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Volt szerencsém kipróbálni egyszer vendégségben. Könnyen lehozta a szempillaspirált és nem irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

bokros

2013. március 19.

Sajnos ebben a lemosóban is csalódnom kellett. Nekem egyáltalán nem hatásos, nagyon nehezen viszi le a sminket, nagyon sok kell belőle és ennek ellenére nagyon kevés van benne. Mondjuk nem is bánom, hogy nincs sok benne, mert alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

anitam91mg

2012. október 29.

Eddig csak krém alapú lemosókat használtam, de két hete megkaptam ezt lemosót anyukámtól. Őszintén, nem hittem, hogy leviszi a sminket, de tévedtem! Nekem kevés is elég volt belőle, és mindent levitt! A szemem nem irritálta egyáltalán, és még szaga sem volt! Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Miaaa29

2012. április 12.

Kellemes az illata, nem szárítja a bőröm, viszont sok kell belőle, hogy levigye a sminket, épp ezért hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Sorbitol h 1 1