Oriflame

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Készítmény a felnőttkorban kialakuló pattanások kezelésére, pumpás tégelyben. Ázsiai gázlót (Centella Asiatica) és szalicilsavat tartalmaz, amelyek tisztítják a pórusokat, csökkentik a pattanások megjelenését és elhalványítják azok nyomait. Arctisztítás után vigye fel reggel és este a problémás bőrfelületre. Nem tömíti el a pórusokat, minden bőrtípusra ideális.

Kiszerelés: 30 ml

Cu2tka-baba

2015. április 25.

Én nem estem tőle hanyatt. Nekem nem igazán használt és elég zsíros is. Ami nem is lenne probléma, de nekem réteget képez az arcomon és utána pedig morzsolódik. Pedig csak a t vonalamra használom nagyrészt. El el használgatom, de nem veszem újra. A Bioderma sébium akn és a garnier pure arckrém nekem sokkal jobban bevált ha pattanásokról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

cs_klara

2014. november 18.

nekem bevált! :) kb egy hónapja használom rendszeresen, inkább csak este, illetve azokon a napokon, mikor nem sminkelek. szérumként használom egy pumpálásnyit egy kevés aloe vera géllel keverve, így nagyon hamar beszívódik, és jöhet is rá a szokásos esti/nappali hidratálókrém. az elmúlt hónapban a szokásosnál jóval problémásabb volt a bőröm, szinte mindenhol kijöttek a pattanások, de mára sikerült visszaszorítanom őket, többek között ennek a kis drágaságnak köszönhetően. még több mint a fele megvan, pedig mindennap használtam. már meg is rendeltem egy újabb adaggal, hogy a biztonság kedvéért legyen itthon tartalékom. a mostani katalógusban akciósan lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

k.regi.90

2014. június 18.

Jó kis készítmény, nekem tetszik az illata, nincs vele bajom, kifejezetten kellemes számomra.Gyorsan beszívta az arcom, semmi ragacsos utóérzetet nem hagyott. A hatása: használ, de nem vagyok elájulva tőle. Az első üvegnél jobban hatott, most ezt nem érzem. Estére én mást használok, ezt eddig nappal használtam, de kezd ebben a melegben nagyon zsírosodni tőle az arcom, és nincs benne fényvédő. Nem rossz, de most nyárra pihentetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Monik

2013. november 4.

Valóban láthatóan csökkenti a pattanások számát. Én csak éjszakára használtam kúra szerűen, de mire elhasználtam egy üveggel mindig rendbe is jött tőle a bőröm. Ha akciós, mindig veszek belőle, úgy nagyon megéri az árát annak ellenére, hogy az illata nem túl kellemes, de szerintem teljesen elviselhető, én csak a felkenés pillanatában szoktam érezni, utána már nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

molnar.judit5

2013. július 26.

Sokáig hezitáltam,hogy vegyem vagy ne vegyem,az itteni vélemények alapján elment a kedvem,de egy nagyobb akció után megrendeltem,és nem bántam meg!!! Már egyetlen alkalom után észrevettem változást,azóta meg teljesen rendbe hozta az arcom.Féltem az illatától is,de teljesen jól viselem,pedig eléggé finnyás vagyok az illatokkal kapcsolatban.Egyszóval mindenkinek ajánlom,aki 30-túl pubertáskorú pattanásoktól szenved! Próba szerencse.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

manocska81

2013. április 9.

Vettem ebből a krémből én is egyet. Már az illatát se bírom. Itt kezdődtek a bajok. Iszonyat intenzív nekem, ami abszolút nem jön be. A másik, hogy tényleg nem szívódik be rendesen. A hatását tekintve akár még jó is lehetne, de egyáltalán nem a nyugtató hatását érzem, inkább kicsit irritáló először, de utána nem veszekszenek. 1 üveggel vettem eddig és elég nehezen fogy :-( Nem nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

musume

2013. március 21.

Nekem mára már teljesen rendbe jött a bőröm, nincsenek pattanásaim. (Nem állítom, hogy ettől, mert sokféle kencét használtam a pattanásaimra)
Amikor ezt használtam, rendeltem belőle még egyet, hogy ha majd elfogy, rögtön legyen belőle egy másik. De most már szükségtelennek tartom a használatát, így maradt egy TELJESEN BONTATLAN példányom belőle.
Ha valakinek szüksége lenne rá, 2000 Ft-ért szívesen odaadom.
nyuzuge55 kukac gmail pont com címen megtaláltok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Ha valakinek szüksége lenne rá, 2000 Ft-ért szívesen odaadom.
nyuzuge55 kukac gmail pont com címen megtaláltok

nkatika

2013. február 12.

Nemhogy megszüntette, de még újabb pattanásokat okozott! Örültem volna egy nem tini-készítménynek, de nem tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

nickyflower

2012. november 18.

Nekem is csökkentette a pattanásokat.Nappalra amúgy sem túl jó,mert fényvédővelel kellene használni ,ezért én egy szintén oriflamés mattító krémmel felváltva használom ,de éjszakára csak ezt.Az illatát meg lehet szokni nem vészes.fgh szerintem nyugodtan használd ,ha jó hatással van a bőrödre.1 csillag minusz ,mert tényleg fénylik tőle az arcom és csak fényvédővel használható nappalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

CocoSunrise

2012. november 5.

Hát nekem sem jön be, kb 1 hete van meg. Csak éjszakára használható, mivel fényessé teszi a bőrt és nem szívódik fel rendesen, tényleg lehámlik. Sminkalapnak borzalmas, teljesen le kell mosni-dörgölni az arcról mielőtt alapozót tennék fel. Amúgy szépen hidratál és szerintem egy kicsit hat is, na de nem látványosan. Nagyon macerás és az illata is émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.