Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Whiterabbit, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egyedülálló illatkompozíciójában megtalálható a mexikói agave nektár, a zamatos japán nashi körte és a pazar francia magnólia. Vonzó karakterét a Madagaszkár szigetén őshonos rózsaszín bors határozza meg."

Ár: 2000 Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges Budapesten!
jane79

2019. november 30.

Akciósan vettem olyan 2000ft körül. Egyre jobban tetszik az illata. Olyan karamellesnek találom és a nap végén is érzem magamon. Nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

lois

2019. március 31.

Nagy készülődésben voltam egy nap, éppen indultam valahova és mielőtt kiléptem volna a házból, gyorsan magamrafújtam ebből a parfümből. Később anyukám megjegyezte: "Milyen mézespogácsa illatod van!" - és igen! Ez a dicséret mindig eszembejut, énmagam is így jellemezném ezt az illatszert. Virágos, édeskés, mézes, de enyhíti valóban a körte. Nagyon jól összehangolták az összetevőket, mert friss, üde, lágy és simogató, odabújós illat, egyáltalán nem bódítóan édes vagy virágos, hanem pont jó.
Nem túl erős, de kitart egész nap, kellemes illatfelhő, pluszpont, hogy a kedvesem is megdicsérte.
Szeretem az üvegcse formáját, egyszerű és szép, kézbeillő, szeretem a hamvaslila színét, viszont... a név tényleg nem illik erre az illatra. Én inkább azt adnám neki, hogy Sugar Plum Fairy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

nagypetra0801

2019. március 6.

Promóciós ajándékként kaptam. Nagyon válogatós vagyok parfüm terén mivel nagyon érzékeny orrom van. Ha megérzek egy illatot általában azonnal hozzá tudom kapcsolni egy ismerősömhöz, vagy karakterhez, így magamnak nagyon kevés illatra mondok igent. Ez lett a 3. parfüm amit hajlandó vagyok magamra fújni. Kifújáskor nekem túlságosan virágos. Ahogy telik az idő, lágy vattacukros illata lesz rajtam (nem annyira brutál intenzíven, mint a PinkSugar - hál istennek). Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

CamomilleRose

2019. február 12.

Életemben nem csináltam még ilyet, de látatlanban vettem, megtetszett a neve és a leírása. :) Nem csalódtam. Finom édes, inkább nehezebb illat. Ahhoz képest, hogy csak EDT, meglehetősen tartós. Bőrön jó pár óra, ruhán még másnap is érezhető. Annyira elégedett vagyok, hogy a páromnak is megvettem a férfi verzióját. Szintén látatlanban... Az is sikert aratott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

kacibog83

2019. február 8.

Számomra igazi parfüm illatú parfüm. :-D Az Eclat Mon-ról olvastam olyan véleményeket, hogy tipikus parfümériát körüllengő illata van, nos én inkább ez esetében érzem azt és sokkal jobban is tetszik, mint az előbb említett, sokkal drágább parfüm. A gyümölcsös-virágos illatok szerelmese vagyok, ami erre a parfümre nem igazán mondható el, mert az én orromnak inkább frissnek és virágosnak érződik, a körtés (gyümölcsös) jegyét csak nyomokban vélem felfedezni, de ez így van jól. Szuper kreáció, melyet úgy gondolom, hogy évszaktól függetlenül fogok használni. A tartóssága is rendben van, hiszen EDT, így ne is várjunk tőle reggeltől-estig tartó intenzív illatfelhőt. Ha megfelelően hidratált a bőrünk, napjában egyszer frissítve kellően lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

ALettah

2019. január 28.

Az év első kellemes meglepetése az Oritól :) Egy egyszerű, édes illat - aki az "édes" szó hallatára sikítva menekül, az ne is szagoljon bele. Ha nem írná, hogy agave nektár, akkor is valami mézes-nektáros dologra tippelnék, picit lágyítja a körte, és végig érezhető a virágos jegy, sőt, szerintem egy csipetnyi vanília is. Ebben a borongós téli időben jól esik itthon hordani.
Sajnálom, hogy a rózsaborsot nem tekerték egy kicsit erősebbre, az adna neki egy kis pikantériát, eredetiséget.
Az üveg bájos, kézbe illő, de a neve és a marketing megint nem túl találó - ez nem egy kalandvágyó, belevaló csaj, hanem egy nyugis, otthonülős lány, aki a világot csak a dokumentumfilmeken keresztül fedezi fel, egy meleg takaróba burkolva. De ez nem is mindig rossz dolog :)
Tartóssága néhány óra, egy-két újrafújást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Tartóssága néhány óra, egy-két újrafújást igényel.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol