Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Whiterabbit, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Utazások élményeit idézi fel. Viselője újra átélheti gondolatban a világ mesés tájain szerzett kalandokat. Az illat karakterét meghatározó szívjegy csábító jegyei között megtalálható a mexikói agave nektár, a Franciaországból származó muskotályzsálya és a levendula, valamint a japán yuzu aromája."

Ár: 4500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

aranypáva

2019. február 8.

Nőként használom, sok más Oriflames férfi illat mellett megfogott az illata. Ahogy más parfümöknél is írtam, a női parfümök többségét nem szeretem, mert pacsulis, wc illatosító jellegűek, nagyon kevés az, amitől nem fájdul meg a fejem. Ezért kezdtem kísérletezni a pasi parfümökkel, mert a bergamott, citrus, fás jellegű illatjegyeket inkább férfi parfümökbe teszik, márpedig nekem ezek a kedvenceim.
Az illat maga szuperül harmonizál női bőrön is. Ebből is látszik, hogy puding próbája, vagyis bőr-bőrön mennyire másként viselkedik egy parfüm.
Nekem erős volt és tartós, egy fújás a csuklómra egész napra elég volt, több sok is lett volna.
Eleinte kellemes, szinte virágos citrusos illatot éreztem, majd pár óra múlva átváltott egy borsos, bergamottos, picit erősebb illatra, ekkor éreztem a zsályát és a levendulát. Nekem nagyon izgalmas, különleges. Harmadáron vettem a katalógusból, maximálisan megérte. A Citrus Tonic mellett kedvencem lesz, talán még újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

ALettah

2019. január 30.

A Man's Collection Cool Lavender-re emléleztet, csak abban bors van, ebben meg zsálya a levendula mellett, ezért ez egy kicsit lágyabb, melegebb.
Szerintem nem túl karakteres, olyan férfi tisztaságillat, nem a kaland és az utazás jutna eszembe róla. Tartóssága közepes.
Sajnos a férjem fellázadt, és ezt most magamon kellett teszteljem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sajnos a férjem fellázadt, és ezt most magamon kellett teszteljem :))

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol