Oriflame

Ár:   349 ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

sziluetta

2018. január 12.

Anyu rendelt ilyet párszor, a hozzá tartozó kézkrémmel együtt, Bekerült a gyűjteménybe, hogy majd egyszer használjuk, ha sorra kerül. Nekem nagyon tetszett az illata, hogy ilyen semleges, kellemes. Egy jó szappan. Igazából szappantól nem várok sokat, tisztít és kész és jó az illata. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

bubilany

2017. november 22.

Régebben rendeltem és bekerült a nagy szappangyűjtő kosárba, ahol szépen várta a sorát, mikor kerülhet ő is használatba. Nagyon sajnálom, hogy nem nyúltam hozzá hamarabb, mert imádom azt az egyszerű mégis kellemes illatát és a formáját! Azóta nézem a katalógusban hátha belebotlok, de nem találom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

andian

2016. július 12.

Jó kis szappan volt ez is, tetszett az illata és a formája, csak sajnos túl kicsi volt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

JudithBeauty

2015. május 21.

Én is régebben rendeltem meg először, és nagyon szeretem. Szerencsére sikerült beszereznem még 1 db-ot a mini katalógusból még télen, ugye amíg a készlet tart. Úgy tűnik, hogy megszűnt ez a termék sajnos. Jól habzik és a szappan sokáig tart, attól függetlenül, hogy csak 75 gramm. Az illata remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

elfi777

2013. december 4.

Nem ismerem a brazilt, de a diót nagyon szeretem, így megrendeltem. Illata alig, fürdésnél sem nagyon, de jól habzik, hajmosásnál is, ami meglepő, viszont kellemetlen volt tapintásra alapos öblítés után, így azonnal rá kellett dobnom egy 3 perces balzsamot. Nem húzódott nagyon a bőröm, kezdtem örülni. Testápoló után ruci fel és meló, majd hidegzuhany: átöltözésnél csípő-deréktájt már porzott a bőröm.
Utolsó kísérletem volt szappannal, amúgy is utálom, nem esik kézre, macerás, nem érdekel bio meg egyebek, drága vagy olcsó mindegy, mind szanaszét szárított, márka és belbecs függetlenül, úgyhogy szappant soha többé.
Kézmosáshoz elhasználom, de arra is folyékonyat szeretek..hm. Egy próbát megért, de erőtlen. Közepes, többet nem veszem meg Sem őt, sem más szappant, elég volt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 4.

rozuska

2013. december 4.

Én ebből most jól betáraztam, pont most érkezett meg, a kézkrémmel együtt, amit már is bevetettem.
Úgy ahogy van az egész szappan, szeretem. Jó, hogy nem féltégla, remekül habzik és az illata megmarad zuhanyozás után is.
Mostani kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

Mostani kedvenc.

Orsyna

2013. szeptember 9.

Nagyon szuper és kellemes szappan lágy krémes jó érzés vele fürdeni, első használat után puhább lett a bőröm finom visszafogott púderes illata van nem tudom milyen illatú a brazil dió.Ezek a natur termékek jók az oriflamnek pl a nature secrets szappanok is nagyon finomak csak kisebbek.
update: amióta ezt használom az arcomra sokat javult eltűntek a komedóim.és a fényességet is csökkenti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

iringo

2013. augusztus 8.

Kellemes az illata, egyébként mint egy átlagos szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Kellemes az illata, egyébként mint egy átlagos szappan.

illatvarázs*

2013. augusztus 5.

Az illata fenomenális! Nekem a híres fehér fás L'Artisan - Bois Farine illatára hasonlít. Amit szintén, mint ezt a szappant is inkább mogyorósnak érzem, mint bármi másnak. Kézbe venni nagyon jó, kellemesen habzik, nem szárít és a 75 g-os szappan nagyon takarékos, viszonylag sokáig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Tinuskaaa

2013. április 2.

nem szeretem a szappanokat, mert szárítják a bőrömet, de ez majdnem minden tekintetben tetszett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.