Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Levendulás-cédrusfás tusfürdő. Természetes aromái nyugtató hatásúak, formulája természetes esszenciális olajokat tartalmaz.

Szappanmentes, pH-seleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 799 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fioretta

2021. január 13.

Halványlila géles tusfürdő, az illata finom természetes levendula. Zuhanyzás közben nyugtató, pozitív hangulatot teremt. Habzása kiváló, leöblítést követően nem hagy síkos érzetet a bőrön. Az illatát fürdés után sajnos csak nagyon enyhén és rövid ideig érezni a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zdoreebaba

2020. november 10.

Az összes Feel Good tusolózselét nagyon szeretem. Könnyű, géles állaguk van és telis-tele vannak esszenciális olajokkal. Ez a levendulás-cédrusos verzió unisex, így férfiak is bátran használhatják. Frissítő és egyben nyugtató hatása van. Ha másik tusfürdőhöz kellene hasonlítanom, akkor a Palmolive aromaterápiás lila tusfürdőjéhez hasonlít leginkább. Aki azt szereti ezt is kedvelni fogja. Mi újravesszük, az biztos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Gabria

2019. október 2.

Szeretem ezeket a tusfürdőket. Annyira jó a csomagolása, az illatuk, nem szárít, teljesen jó mindegyik, amelyiket kipróbáltam. Lassan már elfogynak, szerintem újra fogom őket venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.