Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Cocktails & the City Fashion Addict Eau de Toilette egy izgalmas, stílusos illat, amelyet kifejezetten divatkedvelő hölgyeknek ajánlunk. A zamatos málna, a kakaóbab és a pézsma pazar harmóniája.

Ella

2016. június 10.

Gyümölcsös, enyhén csokis illat. :-) Árához képest megfelelő a tartóssága. Igazából 3-as lenne, de az ár-érték arány miatt megadom a négyest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Sancsa

2016. január 29.

Én imádom ezt az igazi fiatalos, csajos, gyümölcsös illatot. Kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Viki182

2015. november 8.

Nagyon jó illata van, és szép az üvege :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Nagyon jó illata van, és szép az üvege :)

missmilkie

2013. november 26.

Mivel nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat, rendeltem egy ilyen cuki üveges parfümkét. Ez nemhogy nem gyümölcsös, inkább semmilyen. 2 perc múlva már semmit nem lehetett érezni rajtam. A kifújásnál halványan édes, púderes illat érezhető, jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Orsyna

2013. október 2.

Update.Valahogy mégsem jött be kicsit édesebbre számítottam rajtam olyan citrusos illat.Nem az én világom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Krisztikee

2013. április 10.

Nagyon jó az illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon jó az illata. :)

hunci07

2013. január 27.

Kedvenc lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Kedvenc lett belőle.

Orsyna

2012. november 6.

Szerintem finom illata van, málnás pézsmás.elsőre nekem se tetszett,de a bőrömön isteni.:)
A sárga party queen citromosabb viszont fűszeresebb.az se rossz.először az tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

ForestNymph

2012. október 20.

A pirosat rendeltem, az újság illatminta alapján. Isteninek tűnt... Aztán megkaptam. Nem túlzok, rá egy órára már el is adtam másnak! Mint egy málnás légyírtó! Rettenetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

karakumsivatag

2012. szeptember 3.

Mindhárom City parfümöt sikerült megillatolnom. Még mindig a zöld tetszik a legjobban. A piros és a sárga nekem nagyon hasonlónak tűnik. Érdekes, hogy ez is inkább citromos, mint édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Farnesol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.