Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fantasztikus, játékos, divatos színek, nagyszerű áron. Pazar árnyalatok, káprázatos megjelenés. A Colourbox körömlakkot praktikus kiszerelésének köszönhetően bárhová magával viheti.

10 árnyalatban kapható

szabina971

2019. február 3.

Hát sajnos egy nagy csalódás.
Megvettem mert csábított a színe.
Az ecset picike nem lehet vele szépen dolgozni.
Kicsit nehézkesen szárad.
Fedése nem igazán van.
Több mint két rétegben kell felvinni ahoz hogy valamit elérjek vele ,de még így is van hogy átlátszik és csíkos.
A tartóssága színtén rettenetes.. sajnálom mert nayon tetszik a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Hát sajnos egy nagy csalódás.
Megvettem mert csábított a színe.
Az ecset picike nem lehet vele szépen dolgozni.
Kicsit nehézkesen szárad.
Fedése nem igazán van.
A tartóssága színtén rettenetes.. sajnálom mert nayon tetszik a színe.

TRMoni78

2019. január 12.

A fedése nulla, két rétegben is csíkos, egy mosogatást bírt ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

A fedése nulla, két rétegben is csíkos, egy mosogatást bírt ki.

Krisztiina

2018. október 19.

Sajnálom, hogy nem jött be, két gyönyörű árnyalatban rendeltem. Szörnyű a fedése, saját magát húzza le a festék. Elsőre az első réteg után lemostam. Ma volt kedvem bíbelődni vele, adtam neki egy esélyt. Ugyanaz. A második rétegnél is maradtak áttetsző részek. Ráadásul lassan is szárad. És az ecsete lehetne szélesebb, azzal szebben tudok lakkozni. Úgyhogy nem lett szép az eredmény. Lemostam. Szerintem ez mindent elárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Eufrozina

2018. augusztus 23.

beleszerettem a soft pink árnyalatba. az ecsetet legszívesebben kicserélném valami vastagabbra, amivel könnyebb festeni (nem tudom ki hogy van vele, de nekem a vastagabb, vagyis szélesebb ecsetekkel sokkal egyszerűbb kifesteni a körmömet). minimum 2 réteg szükséges, az első után borzasztóan csíkos. gyorsan szárad. ma festettem ki a körmömet, kíváncsi vagyok, meddig bírja.

update: nos, ahhoz képest, hogy nem fűztem hozzá különösebben reményeket, egész jól teljesített. leszámítva azt, hogy gyantáztam a körömfestést követő nap, pár körmömről kapott le a festékből.. azt kipótoltam. utána minimálisan a széleiről pattogott le a mosogatásnak köszönhetően, de alig észrevehetően. 4-5 napig tűrhető volt, csak ezért marad a 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

cukicsajszi

2018. augusztus 19.

Most próbálom épp de...Fehérben vettem meg és szerintem a világ legvacakabb lakkja! Csíkos, lassan szárad, csúnya! Az ecsete pedig olyan kis gnóm, semmit nem ér. Pedig a lakk színe szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

aneeco

2018. augusztus 13.

Idén nyáron kerestem a tökéletes fehér körömlakkot, így ebből a márkából is rendeltem. Nagyon szerettem volna szeretni, mert az árnyalata csodálatos, gyakorlatilag az a fényes fehér szín, amit kerestem. Sajnos azonban a fedése nem tökéletes, még két rétegben is csíkos, ennél több réteget pedig nem szeretek felkenni. Illetve fedőlakk mellett is hamar, már a következő napon kopni kezdett. Ha a csíkos fedést tudnám orvosolni némi gyakorlattal (a lakk kicsit hígabb állagú, az ecset nekem keskeny, de hátha csak technika kérdése az egész), akkor 4 csillagot adnék, így csak 3 fér bele. De még nem adom fel, a szín tényleg csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

flepike

2018. május 31.

Az egyik legrosszabb körömlakkom, pedig van 200.. Soft peach árnyalatban rendeltem. Másodjára kenem fel. Egy rétegben borzasztó, csíkos. A második réteg sem fed, csíkos marad. Már körömlakk hígítóval is próbálkoztam, hogy ne legyen ennyire sűrű a lakk, de nem segít.. Azt hiszem kuka lesz.. Nagyon sajnálom, mert nagyon szép színe van és tényleg gyorsan szárad, de a felvitel pacsmagolás. Az eredményt nem kompenzálja a szép árnyalat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

NovErke

2018. április 30.

Egy piros árnyalatú van meg belőle, nagyon szép, jól fedő színe van. Legjobban azt szeretem benne, hogy nagyon gyorsan szárad. Azért vonok le egy csillagot, mert nekem sajnos gyorsan is kopik,de különben ez egy jó körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Csutak

2018. március 3.

Kettő darabot vettem az új árnyalatokból: Soft Peach és Soft Rose. Előbbi sokkal szebben fed, mint a másik, de igazából a rose sem rossz. Sőt! Tartósak és gyorsan száradnak, kenterbe veri a Max Factor glossfinity körömlakkokat. Szerintem megéri, de csak akkor, ha akciósan vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Szilviams0118

2018. január 18.

p. nude és b. nude árnyalatok tulajdonosa vagyok, szerencse, hogy másodkézből kaptam, magamtól biztos nem rendelem meg. 3 rétegben mutat valahogy, de anélkül csíkos, csúnya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742, Ci 15880, CI 77491, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.