Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

Por állagú szemhéjárnyaló különlegesen könnyed textúrával. Öt csillámló árnyalatban, a szemek hosszan tartó, briliáns ragyogásáért. Vigye fel szemhéjára egy rétegben a lágy hatás, és több rétegben az intenzív színhatás érdekében.

Kiszerelés: 2.5 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

0bikbik0

2016. július 22.

Lila és fehér/ezüst árnyalatot próbáltam használni. Nekem nagyon nem jött be ez a forma.
A kis applikátor a púdert nehezen veszi fel, a tubus szűk szája lehúzza róla amit mégis felvenne... kínszenvedés az anyagot kivarázsolni belőle.
Ezek a színek egyáltalán nem pigmentáltak. Ahhoz, hogy valami szín is látszódjon a szemhéjamon a fél tubust fel kellett applikálnom, mert néhány húzással csak valami csillogó izé látszódott, de szín nem.
A sok kínlódás, meg a vastag réteg miatt persze szóródott mindenfelé, a csillámok a teljes arcomra szépen rátelepedtek. Sokáig nézegettem, mire és hogyan lehetne könnyen használni, aztán megváltam tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Sancsa

2016. január 29.

Ezüst és barna/arany színben próbáltam. A barna abszolút erős és szerintem csúnya szín, az ezüst viszont szuper és csillogó. Tartós, nem nehezíti el a szemhéjat. A barna miatt 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

lovecosmetic

2013. december 11.

Nekem a lila színű van meg!Nagyon megvagyok elégedve vele,szép erőteljes a színe,tartós és szikrázóan csillogó.Maximális csillagot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben